UFC

(VIDEO) Unieruchomił go na ulicy i wymierzył z broni! Sean Strickland dokonał obywatelskiego zatrzymania przed swoją posesją!

Rozdający karty w wadze średniej UFC Sean Strickland opublikował nagranie z obywatelskiego zatrzymania przed swoją posesją.
Nie może narzekać na nudę mistrz wagi średniej UFC Sean Strickland. Amerykanin właśnie podjął się obywatelskiego zatrzymania przed swoim domem, a wszystko uwieczniły jego kamery.

W niedzielę Tarzan opublikował w mediach społecznościowych krótkie nagranie, na którym zataczający się mężczyzna wchodzi między zaparkowane przed posesją mistrza samochody, chowając się między nimi. Chwilę potem z domu dziarskim krokiem – jakby spełniały się właśnie jego marzenia o uzasadnionym wsadzeniu człowieka na łódź Charona – wychodzi przyodziany w białą koszulkę Sean Strickland. Co dzieje się potem? Tego nie pokazano… Aż do dzisiaj!
W poniedziałek Sean opublikował bowiem dłuższe nagranie, na którym widać, że przy sobie miał broń, którą zagroził gagatkowi. Gdy ten próbował zaś się oddalić, Strickland popchnął go i unieruchomił na ulicy, kierując w stronę nieboraka broń.

Co dokładnie się wydarzyło? Oddajmy głos Seanowi…

– Oto, co wiem – napisał obok nagrania. – Gość był pijany, skopał dziewczynę. Widziała to ochrona. Wskoczył do samochodu i odjechał. Ochroniarze ruszyli za nim. Uderzył w krawężnik, całkowicie rozwalił oponę, jechał przez jakiś czas na feldze, a potem wyskoczył i próbował schować się w moim domu. Na początku sądziłem, że kradnie mój samochód. Człowiek został aresztowany.

We wcześniejszych wpisach Strickland stwierdził, że ochrona czekała potem na policję aż dwie godziny, a ostatecznie mężczyznę – zaprzeczającego swoim występkom – wypuszczono. Prawdopodobnie jednak dziś do Tarzana dotarły nowe informacje w temacie.

We wrześniu Sean Strickland sięgnął po tytuł mistrzowski kategorii średniej, detronizując Israela Adesanyę. Do pierwszej jego obrony stanie w styczniu, w walce wieczoru gali UFC 297 w Toronto mierząc się z Dricusem Du Plessisem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button