Rizin Fighting Federation

(VIDEO) Udusił! Kleber Koike Erbst wygrał w debiucie w RIZIN!

Kleber Koike Erbst rozpoczął z przygodę z organizacją RIZIN od zwycięstwa przez techniczne poddanie z Kylem Augonem.

Podczas sylwestrowej gali RIZIN, która odbywa się w Tokio, pod sztandarem japońskiej organizacji zadebiutował były mistrz kategorii piórkowej KSW Kleber Koike Erbst (26-5-1).

Japoński Brazylijczyk miał w pierwszych minutach problemy w stójce, ale ostatecznie udusił Kyle Aguona (13-10) w pierwszej rundzie.

Walczący z odwrotnej pozycji Aguon rozpoczął pojedynek od niskich kopnięć. Trafił soczystym krosem na głowę rywala. Koike odpowiedział lowkingami. Te Aguona ważyły jednak więcej. Kleber postraszył rywala kolanem. Zaatakował kopnięciami, wpadł w klincz, ale nie był w stanie wciągnąć rywala do gardy.
Dwie ładne kontry bokserskie w wykonaniu Koike. W stójce Aguon zdecydowanie rozdawał karty. Próby sprowadzenia ze strony Koike stawały się coraz bardziej desperackie. Aguon miał problemy z utrzymaniem dystansu w kwadratowym ringu. Zainkasował na wstecznym kilka prostych. Koike złapał go w klinczu przy linach.

Erbst przez kilkadziesiąt sekund mocował się z Aguonem, próbując przenieść walkę do parteru, zajść mu za plecy, ale ten świetnie się wybronił. Gdy natomiast wrócił na nogi, zdzielił jeszcze Koike soccer-kickiem.Na nogach przewaga należała zdecydowanie do Aguona, ale… Do czasu! Kleber Koike Erbst zaskoczył rywala prawym sierpowym, posyłając go na deski! Aguon poszedł instynktownie po nogi, co okazało się początkiem jego końca – Koike zapiął bowiem brabo, dusząc rywala, który nie odklepał.

https://twitter.com/SkullGIF/status/1344571027418845184?s=20

Dla Klebera Koike Erbsta był to drugi występ od czasu rozstania z KSW porażką z Mateuszem Gamrotem. W pierwszym – debiutanckim pod sztandarem ONE Championship – poddał Akiyo Nishiurę

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button