UFC

(VIDEO) Udany debiut w wadze średniej! Paul Craig ubił Andre Muniza!

Paul Craig rozpoczął przygodę z kategorią średnią UFC od cennego zwycięstwa ze sklasyfikowanym na 14. miejscu w rankingu Andre Munizem.
Paul Craig (17-6-1) pokonał faworyzowanego Andre Muniza (23-6) podczas gali UFC Fight Night w Londynie.
Obaj zawodnicy rozpoczęli od kopnięć – Brazylijczyk od tych niskich, a Szkot od middlekicków. Muniz był skuteczniejszy. Zdzielił Craiga dobrą kombinacją ciosów na głowę. Walka toczyła się w niespiesznym tempie. Grapplerzy próbowali przechytrzy ć się w stójce, korzystając głównie z kopnięć. Z czasem Craig trafił dobrymi middlekickami oraz prostym. Na niespełna minutę przed końcem rundy Muniz przechwycił kopnięcie rywala, przenosząc walkę do parteru. Nic jednak w walce na chwyty się nie wydarzyło.

Już w jednej z pierwszych akcji w drugiej rundzie Craig obalił Muniza. Brazylijczyk zaatakował z pleców, najpierw trójkątem, potem balachą. W kotle zdołał przetoczyć Szkota, układając go na plecach przy ogrodzeniu. Zrzucił dobre uderzenia z góry. Jednak w pewnym momencie grzmotnął Craiga głową, za co sędzia go ostrzegł i przeniósł walkę na nogi.

Tam Brazylijczyk trafił dobrymi ciosami, ale Szkot szybko i łatwo położył go na plecach. Spróbował duszenia, ale Muniz przetrwał. Craig przedarł się jednak do dosiadu, gdzie rozpuścił łokcie. Brazylijczyk wił się, próbował się bronić, ale nie był w stanie uciec z fatalnej pozycji. Kilka uderzeń doszło jego głowy, co widząc, sędzia przerwał pojedynek.

Szkocki zawodnik powrócił tym samym na drogę zwycięstw po styczniowej porażce z Johnnym Walkerem.

Dla Brazylijczyka była to druga przegrana z rzędu.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button