Bez kategoriiKSWPolskie MMA

(VIDEO) Mocny debiut w MMA! Artur Szpilka rozbił Siergieja Radczenkę na KSW 71!

W debiutanckim występie w formule MMA Artur Szpilka pokonał w Toruniu Siergieja Radczenkę!
Wszechstronnie usposobiony Artur Szpilka (1-0) rozpoczął przygodę z MMA od zwycięstwa z Siergiejem Radczenką (2-2) podczas gali KSW 71 w Toruniu.
Artur spróbował lewego na głowę, ale spudłował. Kros Siergieja na korpus nie doszedł celu. Ukrainiec spróbował niskiego kopnięcia. Artur zaatakował na dół. Lowking Radczenki. Polak zaatakował middlekickiem – nie do końca technicznym ale jednak!

Seria Siergieja! Weszło czysto! Szpilka poszedł w zapasy, złapał klincz i… Przewrócił Radczenkę, unikając nieporadnej gilotyny. Trafił do gardy.

Szpilka zaatakował kilkoma uderzeniami z góry. Radczenko walczył zamkniętą gardą. Polak trafił kilkoma mocnymi ciosami. Ukrainiec spróbował niegramotnej balachy, myląc ręce. Szpilka w kotle przedarł się do pozycji bocznej. Mocny łokieć wylądował na głowie Siergieja. Ukrainiec nie miał pojęcia, jak wydostać się z niedogodnej pozycji.

Końcówka rudny była szalona – Szpilka rozpuścił bomby z góry, okrutnie wstrząsając Radczenką. Ten zdołał jednak w kotle odwrócić pozycję – no, prawie. Szpilka wylądował bowiem ostatecznie na górze, skąd znów zasypał Radczenkę bombami. Ukrainiec przetrweał.

Kapitalny lewy Artura na otwarcie rundy drugiej. Poszukał kolejnego, ale przestrzelił. Radczenko odgryzł się prostym, Szpilka spróbował kopnięcia na głowę, ale Ukrainiec w porę uchylił się. Mocny kros Artura na korpus. Lowking. Szpila rozdawał karty. Trafił ładnym lewym.

Soczysty lewy sierpowy wylądował na szczęce Radczenki! Polak obalił rywala! Wpadł jednak w gilotynę! Ukrainiec ciągnął jak zły… Szpilka nie klepnął – wydostał się! Od razu przedarł się do dosiadu!Z góry Polak rozpuścił bomby, kilkoma dosięgając złamanego już mentalnie Ukraińca! Spróbował specyficznego duszenia, ale Radczenko nie klepnął. Za to klepnął kilkanaście sekund później, gdy Artur znów rozpuścił ręce!
Tym samym stan rywalizacji Artura Szpilki z Siergiejem Radczenką wynosi obecnie 2-0. Polak dwa lata temu pokonał Ukraińca większościową decyzją w boksie, a dzisiaj w MMA.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button