UFC

(VIDEO) Trzeci twister w historii UFC! Damon Blackshear poddał Jose Johnsona!

Damon Blackshear zapisał się na kartach historii UFC jako trzeci zawodnik w dziejach organizacji, który wygrał przez twister.
Damon Blackshear (14-5-1) popisał się fantastycznym poddaniem na debiutującym w oktagonie Jose Johnsonie (15-8) podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas
Od pierwszych sekund walki zawodnicy wdali się w ostre wymiany stójkowe. Blackshear był agresywniejszy. Z czasem zaprzągł do działania zapasy, przewracając przeciwnika. Johnson zdołał wrócić co prawda na nogi, ale Blackshear ponownie zaciągnął go do parteru.

Johnson próbował się szarpać, atakować łokciami, ale znacznie sprawniejszy w walce na chwyty Blackshear wykorzystał okazję do zaatakowania twisterem.

Debiutant próbował się bronić, próbował się wić, rozrywać uchwyt rywala, ale gdy Blackshear poprawił technikę i okrutnie powyginał unieruchomionego Johnsona, ten nie wytrzymał – poddał walkę.29-latek odniósł tym samym drugie z rzędu zwycięstwo pod sztandarem UFC. Jego bilans w oktagonie wynosi 2-1-1.

Był to też trzeci twister w historii organizacji. Wcześniej walki w ten sposób wygrywali Chan Sung Jung oraz Bryce Mitchell.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button