UFC

(VIDEO) Tom Aspinall wziął się za łby z potężnym Litwinem! Niebywała szybkość Brytyjczyka!

Uchodzący za jednego z najbardziej perspektywicznych ciężkich UFC Tom Aspinall opublikował nagranie ze swoich sparingów, które odbiły się sporym echem w mediach społecznościowych – a to z uwagi na świetną formę zaprezentowaną przez Brytyjczyka.

Nie zasypia gruszek w popiele sposobiący się do letniego powrotu do oktagonu Tom Aspinall. Brytyjczyk nie był widziany w akcji od lipca zeszłego roku, gdy doznał pierwszej – wyjątkowo niefortunnej – porażki pod sztandarem UFC ulegając przez techniczny nokaut na skutek kontuzji kolana Curtisowi Blaydesowi.

Przeszedłszy operację, kilka tygodni temu Tom powrócił już do treningów z pełnym obciążeniem. W swoich mediach społecznościowych pochwalił się też fragmentami ze swoich sparingów.

W opublikowanych materiałach Tom Aspinall poszedł w szermierkę z Mindaugasem Gerve – mierzącym 203 centymetry gigantem z Litwy, który może pochwalić się w zawodowym MMA bilansem 6-2. Szczególnie poniższy fragment sparingu, na którym Tom popisał się fantastyczną szybkością, ruchliwością i pięściarską czutką, odbił się szerokim echem wśród fanów w mediach społecznościowych.

Sklasyfikowany na 5. miejscu w rankingu kategorii ciężkiej 29-latek planuje powrócić do akcji przy okazji lipcowej gali UFC w Londynie. W ostatnich tygodniach doszedł publicznie do porozumienia w sprawie walki z Marcinem Tyburą, choć konfrontacja ta nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana. Obaj zawodnicy wyrazili jednak pełną gotowość na to, aby spotkać się w oktagonie.

Jeśli starcie zostanie sfinalizowane, dojdzie do niego najprawdopodobniej 22 lipca w Londynie – wtedy bowiem w stolicy Anglii odbędzie się gala UFC 290, którą prawdopodobnie uświetni starcie na szczycie kategorii półśredniej pomiędzy Leonem Edwardsem i Colbym Covingtonem.

Aspinall podkreśla, że najbliższa walka będzie pierwszą w jego dotychczasowej karierze w UFC, do której wyjdzie bez problemów z kolanem. Brytyjczyk zdradził bowiem, że uszkodzone w starciu z Blaydesem kolano doskwierało mu od wielu lat, mocno utrudniając treningi.

Poniżej pełne nagranie ze sparingów Brytyjczyka.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button