UFC

(VIDEO) Teatr nonszalancji w oktagonie! Bobby Green koncertowo rozprawił się z Alem Iaquintą!

Bobby Green nie dał najmniejszych szans Alowi Iaquincie, ubijając nowojorczyka podczas gali UFC 268 w Madison Square Garden
Bobby Green (28-12-1) dał fantastyczny występ, upokarzając i kończąc uderzeniami powracającego do akcji po 2-letniej przerwie Ala Iaquintę (14-7-1) podczas gali UFC 268 w Nowym Jorku.
Swoim zwyczajem Green walczył od początku z nisko opuszczonymi rękami, wcielając się w rolę matadora. Doskonale hasał do boków, unikając szarży szukającego nokautu Ala Iaquinty. Nie stronił też oczywiście od oktagonowego gadulstwa, ostentacyjnie informując rywala o przestrzelonych uderzeniach.

Green regularnie mieszał ustawienie, kąsając rywala szybkimi prostymi i krótkimi kombinacjami. Wiele ciosów wyprowadzał z wysokości bioder, kompletnie zaskakując wyraźnie wolniejszego przeciwnika.Ustawiwszy się w końcu na siatce, posłał nacierającego Iaquintę na deski kombinacją prostych. Rzucił się za naruszonym rywalem, dopełniając dzieła zniszczenia uderzeniami z góry.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Bobby Green powrócił tym samym na drogę zwycięstw po dwóch porażkach. Dla Ala Iaquinty była to trzecia przegrana z rzędu, która może oznaczać kres jego przygody z UFC.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button