KSWPolskie MMA

(VIDEO) Potężny podbródek! Szymon Kołecki znokautował Akopa Szostaka!

W starciu wieńczącym galę KSW 62 morderczo nastawiony Szymon Kołecki dopełnił formalności, srogim podbródkiem nokautując Akopa Szostaka.

W walce wieczoru gali KSW 62 w Warszawie będący gigantycznym bukmacherskim faworytem Szymon Kołecki (10-1) pokonał Akopa Szostaka (4-4) przez nokaut w pierwszej rundzie.
Kołecki od razu ruszył na rywala, dosięgając go serią ciosów. Jednak Szostak broni składać nie zamierzał. Odpowiedział dobrymi ciosami sierpowymi w kontrach, jednym nawet na ułamek sekundy jakby wstrząsając Szymonem.
Jednak Kołecki szybko wniósł odpowiednie poprawki, do gry wplatając potężne podbródki. Kilkoma z nich mocno zdzielił Szostaka, w poczynania którego zaczęło wkradać się coraz więcej chaosu. Pomimo tego tu i ówdzie Szostak zdołał dosięgnąć rywala, choć jego uderzenia nie robiły na olimpijczyku większego wrażenia.

Dobre proste doszły głowy miotającego się przy ogrodzeniu Szostaka. Kołecki odpalił następnie kombinację lewego prostego dla kiwki pod potężny prawy podbródek – i trafił czysto! Ręce Akopa natychmiast opadły, a chwilę potem na deski klatki zwaliło się całe jego ciało.Dla Szymona Kołeckiego jest to czwarte zwycięstwo z rzędu pod sztandarem KSW.
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Historia zatacza koło – analiza klęski Conora McGregora

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button