(VIDEO) „Szlifuję swoje ostrza!” – Jiri Prochazka okłada drzewo w ramach przygotowań do UFC 267!

Jiri Prochazka nie po raz pierwszy udowodnił, że specyficznie – staroszkolnie! – podchodzi do sportów walki.
Niezwykle ceniący sobie samotność i obcowanie z naturą Jiri Prochazka kontynuuje osobliwe momentami – vide poniższe nagranie, które właśnie opublikował w mediach społecznościowych – przygotowania do gali UFC 267, która odbędzie się 30 października w Abu Zabi – pomimo iż nie ma żadnej pewności, że pojawi się w oktagonie.
Czeski zawodnik będzie bowiem rezerwowym do mistrzowskiej walki w wadze półciężkiej pomiędzy dzierżącym złoto Janem Błachowiczem i dybiącym na nie Gloverem Teixeirą.

Jiri Prochazka rozpoczął przygodę z UFC w lipcu zeszłego roku, brutalnie nokautując po szalonej walce Volkana Oezdemira. W maju tego roku dał kolejny niezapomniany, zwycięski występ, tym razem po wojnie na wyniszczenie spektakularnie ubijając Dominicka Reyesa. Wysforował się tym samym na czoło rajdu po oktagonowe usługi Jana Błachowicza – zaraz za Gloverem Teixeirą.Od dłuższego czasu do walki z czeskim rzeźnikiem garnie się również nieukrywający mistrzowskich aspiracji Aleksandar Rakić, ale konfrontacją taką Denisa zainteresowany nie jest. Jak stwierdził w niedawnym wywiadzie dla Jamesa Lyncha, chce podążyć jak najkrótszą drogą do walki o pas – dlatego też przystał na propozycję rezerwowego na UFC 267.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Zapytany z kolei, czy zechce poczekać na zwycięzcą polsko-brazylijskiej potyczki mistrzowskiej, czy może jednak w międzyczasie stoczy trzeci pojedynek, Prochazka stwierdził, że nie ma żadnych preferencji, zostawiając decyzję w rękach UFC.

– Czekam z niecierpliwością – powiedział Prochazka, zapytany w przywołanym wyżej wywiadzie o starcie z Błachowiczem. – Szlifuję moje ostrza na tę okoliczność.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply