UFC

(VIDEO) Szalony pościg ulicami Filadelfii! Zawodnik MMA próbował powstrzymać złodziei przed kradzieżą auta!

Uciekł przed wojną na Ukrainie, a strzelali do niego i ukradli mu samochód na ulicach Filadelfii – to nie był dobry dzień dla Egora Kostyuchenki.
Do niecodziennych scen doszło na ulicach Filadelfii. Egor Kostyuchenko – sparingpartner czołowego półśredniego UFC Seana Brady’ego – próbował uratować swój samochód przed kradzieżą, uczepiając się drzwi. Bez powodzenia.

Na nagraniu opublikowanym przez Brady’ego widać, jak stojący obok swojego Mercedesa Ukrainiec próbuje powstrzymać złodziei przez otwarte okno. Ci ruszają z piskami opon, a w tle słychać strzały. Kostyuchenko utrzymał się uwieszony o drzwi przez kilkadziesiąt metrów, ale w końcu zmuszony był odpuścić.
Na kolejnym nagraniu (poniżej), uwiecznionym najprawdopodobniej przez przypadkowego kierowcę, widać, jak wakandyjscy złodzieje na moment wysiadają z auta, by potem znów odjechać. Ukrainiec pędzi za nimi co tchu w płucach ulicami Filadelfii, ale nie jest w stanie złodziei dogonić.

Ukraińcowi nic się nie stało, ale auto stracił. Jak napisał Brady, Kostyuchenko wykorzystywał samochód, aby dorabiać w Ubereats. Założył dla niego specjalną zbiórkę.

25-letni Ukrainiec ma na koncie cztery zawodowe pojedynki w formule MMA. Wszystkie z nich wygrał.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button