UFC

(VIDEO) Szalona walka i niecodzienne poddanie! Alexander Volkov pokonał Taia Tuivasę na UFC 293!

Srogą bijatykę dali Alexander Volkov i Tai Tuivasa podczas gali UFC 293 w Sydney – obronną ręką wyszedł z niej Rosjanin.
W co-main evencie gali UFC 293 w Sydney Alexander Volkov (37-10) po bardzo dobrym, krwawym i brutalnym widowisku poddał Ezekielem Taia Tuivasę (15-6).
Tuivasa od początku pojedynku polował na atomowe niskie kopnięcia. Volkov kąsał rywala ciosami prostymi, czając się też na kontry. Australijczyk próbował przedzierać się w półdystans, tam rozpuszczając sierpy, ale Volkov nieźle pracował na nogach, kąsając też przeciwnika kontruderzeniami.

Kapitalna akcja w kontrze w wykonaniu Rosjanina – uniknął jego uderzeń, odpowiadając serią ciosów na głowę zakończoną middlekickiem. Twarz Australijczyka była już mocno porozbijana. Cepy Tuivasy szyły powietrze, ale jego potężne lowkingi działały. Wykroczna noga Volkova była już uszkodzona.

Wydawało się, że ciągła presja ze strony Tuivasy zaczyna sprawiać Volkovowi problemy. Jednak w końcówce rundy Rosjanin ściął szarżującego rywala z nóg ślicznym krosem. W ostatnich sekundach zamknął porozbijanego Australijczyka na ogrodzeniu, tam zasypując go gradem uderzeń! Tuivasę uratował gong kończący rundę.

Nie kalkulował Tuivasa na początku drugiej rundy. Od razu ruszył do ostrych ataków, traktując Rosjanina kilkoma atomowymi lowkingami. Lewa noga Volkova była już zmasakrowana. Coraz częściej dochodziło do ostrych, szalonych wymian w półdystansie.Rosjanin zaczął jednak przechwytywać niskie kopnięcia Australijczyka, z powodzeniem przenosząc walkę do parteru. Za pierwszym razem Tuivasa zdołał wrócić na nogi, ale gdy został przewrócony po raz drugi, już pozostał na dole. Volkov rozbijał go uderzeniami z dosiadu, polował na trójkąt rękami. W końcówce drugiej rundy nieoczekiwanie zaatakował duszeniem Ezekiela i… Zmusił Australijczyka do poddania walki!

Dla Drago była to trzecia wygrana z rzędu, dla Bam Bama – trzecia kolejna porażka.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button