UFC

(VIDEO) Szalona bijatyka na otwarcie gali UFC w Londynie! Filho powrócił z dalekiej podróży, skończył Bareza!

W pojedynku otwierającym galę w Londynie Jafel Filho po szalonej bijatyce poddał Daniela Bareza.
Jafel Filho (15-3) miał gigantyczne problemy w pierwszych minutach walki z debiutującym w oktagonie amerykańskiego giganta Danielem Barezem (16-6), ale przetrwał je i powrócił do gry, kończąc Hiszpana w pierwszej rundzie.
Od pierwszych sekund pojedynku żadnej kalkulacji w oktagonie nie było. Zawodnicy próbowali zmasakrować sobie wykroczne nogi atomowymi lowkingami. W końcu Barez zaczął atakować kombinacjami, w które wplatał ataki na korpus. Trzykrotnie okrutnie naruszył Brazylijczyka – dwa razy hakami na wątrobę i raz middlekickiem. Filho zaliczył deski, ale Barez nie szukał dobitek w parterze – zapraszał rywala z powrotem na deski, co ten powoli, ponaglany przez sędziego, czynił.

Filho przetrwał ogromne tarapaty, chronić korpus. Ba! W pewnym momencie, zdając sobie być może sprawę, że gorzej już nie będzie, sam przeszedł do huraganowych ataków, rozpuszczając mordercze kombinacje na korpus i głowę. Kilka z uderzeń doszło celu. Hiszpan znalazł się w tarapatach, ale… Wrócił z kolejnymi bombami, naruszając ponownie Brazylijczyka, tym razem sierpem na głowe.

Filho pozostał jednak w grze i odpowiedział ciosami, by następnie przenieść walkę do parteru. Tam gra toczyła się do jednej bramki. Brazylijczyk szybko przedarł się do dosiadu, zapinając ciasne duszenie trójkątne. Barez poddał walkę!Jafel Filho odniósł tym samym pierwsze zwycięstwo w oktagonie UFC – po przegranym debiucie z Muhammadem Mokaevem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button