OktagonOKTAGON MMA

(VIDEO) Srogi łokieć na rozerwanie klinczu! Adam Pałasz pokonany na Oktagon 52 w Newcastle!

Adam Pałasz wraca z Newcastle na tarczy – polski ciężki przegrał ze Stuartem Austinem podczas gali Oktagon 52.

W ważnym dla układu sił w wadze ciężkiej starciu Adam Pałasz (9-3) przegrał z Stuartem Austinem (18-8) podczas gali Oktagon 52 w Newcastle.
Adam rozpoczął od serii niskich kopnięć. Brytyjczyk odpowiedział krosem. Pałasz odpalił kolejne niskie kopnięcia, choć bite na pół mocy. Austin czaił się na mocne uderzenia, starał się zepchnąć Polaka do defensywy. Spróbował obalenia, ale Pałasz dobrze się wybronił, choć został ustawiony na ogrodzeniu. Brytyjczyk pracował nad obaleniem, Polak robił wszystko, aby utrzymać walkę na nogach.

Krótkie uderzenia z obu stron w klinczu. Z czasem Pałasz wydostał się i walka wróciła na środek klatki. Polak czaił się na kontrę prawym krzyżowym. Mieszał ustawienie. Wywierał presję, spychając Austina do defensywy. Niskie kopnięcie autorstwa Polaka. Ładny prosty na korpus. Austin odpowiedział dobrymi ciosami na głowę. Odczuł je Adam, oddając pole. Dwie minuty do końca pierwszej rundy.
Pałasz wybronił się przed kolejną próba obalenia ze strony Austina. Zerwał klincz. W dystansie akcji wiele jednak nie było. Austin popracował jabem i lowkingiem. Aktywność Pałasza nie była wysoka. Austin trafił mocnym podbródkiem. Ponownie poszukał sprowadzenia, ale Pałasz wybronił się na ogrodzeniu – choć spędził w niedogodnej pozycji kilkadziesiąt sekund. W końcówce obaj zawodnicy trafili na głowę.

Także drugą odsłonę nasz zawodnik rozpoczął od zaczepnych lowkingów. Austin popracował prostymi – z pewnymi sukcesami. Polak nadal atakował głównie niskimi kopnięciami. Kolejny kros w wykonaniu Brytyjczyka doszedł celu. Austin spróbował przenieść walkę do parteru i… W końcu dopiął swego na prawie cztery minuty przed końcem rundy drugiej.

Polski zawodnik pracował nad powrotem na nogi przy siatce. Kilka dobrych uderzeń w wykonaniu Austina doszło głowy Pałasza. Odczuł je wyraźnie Adam. Minęła połowa rundy.

Austin nadal uniemożliwiał Pałaszowi powrót na nogi, ale… Polak w końcu dopiął swego, choć wstał z uwieszonym u swoich bioder przeciwnikiem. Krótkie kolana z klinczu w wykonaniu Pałasza, który odwrócił przeciwnika. Dobry cios na rozerwanie.Adam sam spróbował obalenia, ale zrobił to w nieprzygotowany sposób, kończąc na kolanach. Gdy wrócił na nogi, Austin potraktował go krótkim łokciem z klinczu. Z Polaka w jednej chwili uleciała chęć do dalszej walki. Osunął się na deski, podczas gdy Austin zaatakował kolejnymi uderzeniami, by następnie utorować sobie drogę do trójkąta rękami. Ledwie dopiął technikę, Polak poddał walkę.

Poniżej nagranie z poddania.
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button