UFC

(VIDEO) Srogi kontrujący lewy sierp! Tsarukyan zdemolował Giagosa!

Arman Tsarukyan odniósł pierwsze zwycięstwo w oktagonie UFC przed czasem, nokautując w pierwszej rundzie Christosa Giagosa.

Diablo utalentowany Arman Tsarukyan (17-2) wygrał z Christosem Giagosem (19-9) przez nokaut w pierwszej rundzie podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.

Tsarukyan wywarł od początku presję, spychając Giagosa na siatkę. Tam starał się ustawić sobie Amerykanina pod mocne uderzenia. Poszukał kopnięcia na głowę z przedniej nogi, ale garda Giagoosa była na posterunku.

Tsarukyan skrócił ostro dystans z prawym, nurkując pod prawym rywala – i poszukał obalenia. Giagos doskonale jednak się wybronił, kładąc Ormianina na plecach. Nie utrzymał go tam jednak długo – Tsarukyan szybko wrócił na nogi przy ogrodzeniu. Na rozerwanie klinczu Giagos spróbował łokcia. Walka przeniosła się na środek oktagonu.

Arman trafił kopnięciem na korpus po przeroku. Wywierał presję, podczas gdy Giagos nerwowo hasał wzdłuż ogrodzenia, próbując opędzać się prostymi. Lewe kopnięcie na głowę po przekroku z ponowieniem lewym sierpem w wykonaniu Ormianina – ale nie trafił czysto.

Giagos trafił frontalem na korpus, ale… Tsarukyan skontrował soczystym lewym sierpem, posyłając rywala na deski! Czując krew, rzucił się na próbującego wracać na nogi Amerykanina z kanonadą uderzeń! Unieruchomił go w żółwiu, bombardując z góry! Widząc bezradność okrutnie naruszonego już uderzeniami Giagosa, sędzia przerwał w końcu zawody.

https://twitter.com/ChillemThreebo/status/1439384731892781063?s=20

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Pokonując Christowa Giagosa, 25-latek odniósł czwarte z rzędu zwycięstwo w oktagonie UFC – w tym pierwsze przed czasem.

W krótkim wywiadzie udzielonym Michaelowi Bispingowi po walce Arman Tsarukyan rzucił wyzwanie Danowi Hookerowi, jednocześnie wyrażając gotowość na zastąpienie mającego problemy z opuszczeniem kraju Nowozelandczyka w starciu z Nasratem Haqparastem, które odbędzie się… już za tydzień!

Seria dwóch zwycięstw Christosa Giagosa dobiegła końca.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button