UFC

(VIDEO) Soczystym lewym sierpem zmasakrował mu oko! Brandon Moreno mistrzem wagi muszej!

W kończącym dwukrólewie w wadze muszej starciu na UFC 283 Brandon Moreno pokonał Deivesona Figueiredo.

W co-main evencie gali UFC 283 w Rio de Janerio na szczycie kategorii muszej Brandon Moreno (20-6-2) pokonał Deivesona Figueiredo (21-3-1).

W pierwszej rundzie walki żaden z zawodników tempa nie forsował. Moreno był nieco skuteczniejszy w stójce, notując też dwa obalenia. Z żadnego nic jednak nie wynikło, bo przy pierwszym Figueiredo unieruchomił rywala w gilotynie, później zrzucając go z siebie, a przy drugim zaatakował ciasną skrętówką.

Także w drugiej odsłonie to Meksykanin był skuteczniejszy w stójce. Trafiał krótkimi kombinacjami, będąc szybszym. Nie brakowało też efektownej walki na chwyty, z której to jednak Moreno wyszedł obronną ręką po uwolnieniu się z gilotyny Figueiredo.

W rundzie trzeciej przewaga Moreno jeszcze wzrosła. Meksykanin rozbił oko Brazylijczykowi soczystym lewym sierpem, później przez kilka minut męcząc go z góry w parterze.

https://twitter.com/FireMMAVids/status/1617027075155664896?s=20&t=19yB301bHn3Oiy26LD2NMw

Do rundy czwartej Figueiredo nie został dopuszczony, bo jego prawe oko było zamknięte. Tym samym Moreno został zwycięzcą przez techniczny nokaut. Bilans pojedynków obu zawodników wynosi 2-1-1 na korzyść Meksykanina.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button