(VIDEO) Soczysty lewy sierp! Carlos Ulberg znokautował Tafona Nchukwi w pierwszej rundzie!

Carlos Ulberg odniósł pierwsze zwycięstwo w UFC przed czasem, ubijając Tafona Nchukwi podczas gali w Las Vegas.

W wyróżnionej walce karty wstępnej gali UFC Fight Night w Las Vegas Carlos Ulberg (5-1) znokautował w pierwszej rundzie Tafona Nchukwi (6-3).

Od początku walki Kameruńczyk wywierał niespieszną presję, zmuszając Nowozelandczyka do hasania w okolicach ogrodzenia. Ulberg opędzał się od rywala długimi prostymi, okolicznościowymi kopnięciami.

Zamarkowawszy kilka jabów, po minucie zawodów Ulberg zaskoczył rywala bezpośrednim ciasnym lewym sierpowym, wyraźnie nim wstrząsając. Czując krew, ruszył na Nchukwiego, zasypując go gradem uderzeń. Kameruńczyk runął na deski, a gdy próbował wracać na nogi, Ulberg ponownie grzmotnął go soczystymi uderzeniami, ponownie posyłając go na dół. Sędzia przerwał zawody.

31-latek odniósł tym samym drugie zwycięstwo z rzędu, szlifując swój bilans w oktagonie amerykańskiego giganta do 2-1.

Dla Kameruńczyka była to druga porażka z rzędu i trzecia w ostatnich czterech występach.