UFC

(VIDEO) Śliczna kontra krosem! Dustin Jacoby pokonał Kennedy’ego Nzechukwu podczas gali UFC Nashville!

Dustin Jacoby w niespełna półtorej minuty ubił Kennedy’ego Nzechukwu, odnosząc niezwykle cenne zwycięstwo podczas gali UFC Nashville.
Dustin Jacoby (19-7-1) szybko uporał się z Kennedym Nzechukwu (12-3) podczas gali UFC Fight Night w Nashville.
Od początku pojedynku to Nigeryjczyk był stroną atakującą. Wywierał presję, poszukując głównie ciosów prostych – niektóre z nich doszły celu.

Amerykanin sprawnie pracował jednak na nogach, nie dając się zamykać na ogrodzeniu. Kąsał Nzechukwu szybkimi lowkingami, poszukując też uderzeń, przed wszystkim prostych w kombinacjach. Tu i ówdzie przedzierał się przez gardę Nzechukwu.

W kluczowej akcji Nigeryjczyk ruszył z ciosami i trafił lewym krzyżowym, ale Jacoby fantastycznie skontrował własnym krosem – prawym. Nzechukwu wylądował na deskach, podczas gdy Amerykanin ruszył na niego z kanonadą uderzeń. Sporo z nich spadło na gardę Nigeryjczyka, ale ten zbyt długo nie przejawiał ochoto do zmiany pozycji, co doprowadziło do przerwania walki przez sędziego.35-letni Hanyak powrócił tym samym na zwycięskie tory po dwóch z rzędu porażkach. Seria trzech kolejnych wiktorii Nigeryjczyka dobiegła końca.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button