UFC

(VIDEO) Sergey Spivak poturbował i ubił Grega Hardy’ego!

Sergey Spivak nie miał problemów z rozbiciem Grega Hardy’ego w ramach gali UFC 272.
W pojedynku otwierającym kartę główną gali UFC 272 w Las Vegas Sergey Spivak (14-3) zdominował zapaśniczo i ubił w pierwszej rundzie Grega Hardy’ego (7-5).
Hardy rozpoczął walę lepiej, dosięgając Spivaka kilkoma srogimi lowkingami. Mołdawianin poszukał obalenia, ale Amerykanin dobrze się wybronił. Tylko jednak na chwilę, bo Spivak złapał klincz, efektownym rzutem ułożył go na plecach.

Przewaga Mołdawianina w parterze była wyraźna. Kontrolował rywala, wykluczał jego ręce, szukał uderzeń. Jednak silny jak tur Hardy zdołał wrócić na nogi, ale tylko na chwilę, bo uwieszony u jego bioder Spivak miotał nim jak zły.Przewróciwszy po raz kolejny Hardy’ego, Spivak w krótkiej kotłowaninie przedarł się do dosiadu, zasypując Amerykanina gradem uderzeń. Hardy na początku próbował się wić, uciekać, ale w końcu zasłonił tylko głowę, nie będąc w stanie się wykaraskać. Widząc to, sędzia przerwał zawody.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN
27-latek powrócił tym samym na zwycięskie tory po porażce z Tomem Aspinallem. Mołdawianin wygrał cztery z ostatnich pięciu walk.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button