UFC

(VIDEO) Sergey Spivak poturbował i ubił Augusto Sakaia!

Świetną formę zaprezentował w Las Vegas Sergey Spivak, wycierając oktagon Augusto Sakaiem, którego ubił w drugiej rundzie.
Sergey Spivak (15-3) zdeklasował zapaśniczo i parterowo Augusto Sakaia (15-5-1) podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.
Pierwsze cztery minuty walki należały zdecydowanie do Spivaca, który poniewierał zapaśniczo Sakaiem, notując kilka obaleń i sporo dobrych uderzeń z góry. Dopiero w końcówce Brazylijczyk zdołał wrócić na nogi i utrzymać tam walkę. Obaj trafili dobrymi uderzeniami.

Od początku drugiej rundy Mołdawianin świetnie pracował lewym prostym, wyprzedzając Sakaia i masakrując mu nos. Po minucie obalił Brazylijczyka, ale ten szybko wrócił na nogi. Tylko jednak na chwilę, bo Spivac po raz kolejny w tej walce cisnął Brazylijczykiem o deski. Kilka srogich młotów spadło na głowę porozbijanego już Sakaia.Brazylijczyk próbował wracać na nogi, ale inkasował dużo uderzeń, unieruchomiony na kolanach przy ogrodzeniu. W końcu zaszedł Sakaiowi za plecy, kanonadą uderzeń zmuszając sędziego do przerwania walki.

https://twitter.com/ChillemThreebo/status/1556109093407948802?s=20&t=w5CIWxFF3hUYvrlu3sxWlw
https://twitter.com/PureKnockouts/status/1556109921199935490?s=20&t=w5CIWxFF3hUYvrlu3sxWlw
27-letni Mołdawianin odniósł tym samym drugie zwycięstwo z rzędu i piąte w ostatnich sześciu występach.

Dla Augusto Sakaia porażka ta najprawdopodobniej oznacza kres przygody z UFC – to bowiem jego czwarta z rzędu. Wszystkich doznał przez nokauty.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button