KSWPolskie MMA

(VIDEO) Sensacja! Tomasz Narkun brutalnie znokautowany bajecznym frontalem!

Debiutujący w klatce KSW Luis Henrique da Silva sensacyjnie nieprawdopodobnym frontalnym kopnięciem na szczękę znokautował faworyzowanego Tomasza Narkuna.
Były mistrz wagi półciężkiej Tomasz Narkun (18-6) sensacyjnie przegrał z gremialnie skreślanym Luisem Henrique da Silva (18-9) przez fantastyczny nokaut frontalnym kopnięciem podczas gali KW 75 w Nowym Sączu.
Narkun wywarł od początku walki presję. Da Silva opędzał się od niego lowkingami. Jedno z kopnięć Polak przechwycił, kładąc Brazylijczyka na plecach przy ogrodzeniu.

Tomasz kontrolował rywala z półgardy. Trafił kilkoma uderzeniami. Da Silva zaczaił się na kimurę, ale stargardzianin zdzielił go serią uderzeń, zmuszając rywala do puszczenia.

Żyrafa przedarł się do pozycji bocznej. Metodycznie pracujący Berserker zaatakował dźwignią na kark. Przez kilkadziesiąt sekund próbował zmusić w ten sposób Brazylijczyka do poddania, ale ten przetrwał. Da Silva spróbował przetoczenia, ale Narkun złapał go w ciasną gilotynę. Polak ciągnął jak zły, ale Brazylijczyk przetrwał.Obaj zawodnicy rozpoczęli rundę drugą od kopnięć. Brazylijczyk trafił między innymi okrężnym na korpus. Chwilę potem da Silva wyprowadził frontalne kopnięcie na głowę i… Trafił idealnie w szczękę zaskoczonego Narkuna, który runął na deski jak długi! Widząc, że sędzia jednak walki nie przerwał, Brazylijczyk spokojnie podszedł do nadal okrutnie naruszonego Polaka, dopełniając dzieła zniszczenia mocnym prawym!

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN
Tomasz Narkun doznał tym samym trzeciej z rzędu porażki, mocno oddalając się do rozgrywki mistrzowskiej w kategorii półciężkiej. W glorii zwycięzcy niespełna 33-letni stargardzianin nie był widziany od prawie dwóch lat.

Dla Luisa Henrique da Silvy było to trzecie z rzędu zwycięstwo. Wszystkie z nich odniósł przez nokauty.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button