KSWPolskie MMA

(VIDEO) Sensacja! Parnasse znokautowany na KSW 58! Bicepsem!

Zmiana na tronie wagi piórkowej KSW – gremialnie skreślany Daniel Torres znokautował Salahdine’a Parnasse’a.

W walce wieczoru gali KSW 57, na szali której znalazł się pas mistrzowski kategorii piórkowej, Salahdine Parnasse (14-1-1) sensacyjnie przegrał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie z Danielem Torresem (11-5).

Parnasse przechwycił pierwsze kopnięcie Torresa, ale był blisko zainkasowania krótkiego prawego. W stójce dużo kiwek, przyruchów. Walczący z odwrotnego ustawienia mistrz bardzo aktywnie pracował przednią ręką, próbując chwycić lewą pretendenta.

Kontra na odchyleniu w wykonaniu Parnasse’a! Nie weszł jednak czysto. Francuz grzmotnął jednak rywala soczystym kopnięciem na korpus. Poczuł je Brazylijczyk! Chwilę potem Francuz zaatakował kopnięciem na głowę, ale garda Torresa na posterunku.

Daniel spróbował zewnętrznego lowkinga, ale Salahdine odskoczył. Prawy-lewy Francuza, ale nie trafia czysto. Przednia ręka młodziana nadal niezwykle aktywna, elektryczna.

Torres poszukał bezpośredniego lewego sierpowego, ale Parnasse doskonale przepuścił uderzenia – i walka trafiła na krótko w klincz. Torres rozerwał go prawym sierpem, ale cios tylko ślizgnął się po głowie mistrza.

Brazylijczyk znalazł się plecami blisko siatki. Nacierający Parnasse wyprowadził kolejne 1-2 – a może 1-4? – trafiając pierwszym uderzeniem. Jednak Brazylijczyk odszedł do swojej lewej, odpalając w kontrze lewego prostego – tylko otarł ucho Francuza – i prawego sierpa! To ostatnie uderzenie trafiło przedramieniem – bicepsem? – w czubek głowy Francuza, który, okrutnie naruszony, stracił równowagę, lądując na deskach!

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Próbował wracać na nogi, ale zanim to zrobił, zarył jeszcze twarzą o deski! Daniel Torres tymczasem uniósł ręce w górę, świętując zwycięstwo i nie szukając dobitki – sędzia Tomasz Bronder wkroczył między obu zawodników, przerywając pojedynek! Francuz próbował protestować, ale miał duże problemy z opanowaniem błędnika. Sensacja stała się faktem.

Tym samym będący przed walką gigantycznym faworytem Salahdine Parnasse doznał pierwszej zawodowej porażki, ustępując tronu Danielowi Torresowi, dla którego jest to pierwsze w karierze w KSW zwycięstwo przed czasem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

KSW 58: Parnasse vs. Torres – wyniki, relacja i punktacja na żywo

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

Dodaj komentarz

Back to top button