(VIDEO) Samociuk przetrwał nawałnicę, ubił wyczerpanego Ugonoha w drugiej rundzie!

Marek Samociuk pokazał nieprawdopodony charakter, ubijając w drugiej rundzie Izu Ugonoha.

Debiutujący pod sztandarem KSW Marek Samociuk (3-1) ubił faworyzowanego Izu Ugonoha (1-1) w drugiej rundzie podczas gali KSW 60 w Łodzi.

Lowking Samociuka na otwarcie walki. Marek poszedł szybko po obalenie, próbując przewrócić Izu przy ogrodzeniu. Na chwilę mu się to udało, ale Ugonoh natychmiast wrócił na nogi. Samociuk nadal próbował przenieść walkę na dół, ale Ugonoh świetnie się bronił. Kilka srogich łokci autorstwa Izu wylądowało na głowie rywala. Minęły dwie minuty zawodów.
Rozerwanie! Bomby Ugonoha! Kolano na głowę! Ale nieprzepisow! Sędzia nie dostrzegł, że Samociuk był już w parterze! Marek w żółwiu! Jednak Samociuk przetrwał, znów wciskając Ugonoga w ogrodzenie. Jednak kolejne boczne łokcie Izu wylądowały na głowie Samociuka! Marek na deskach! Kanonada uderzeń w wykonaniu Izu – ale chaotycznych, nieprecyzyjnych! Jednak Samociuk w gigantycznych tarapatach! Inkasuje uderzenia na plecach, ale jakimś cudem przetrwał – Izu zdecydowanie brakowało precyzji i selekcji uderzeń.
Na tym jednak nie koniec, bo… Samociuk w końcówce rundy doszedł do siebie i zaatakował trójkątem z pleców! Jasny gwint! Ciasno, ciasno… Ale Ugonoh przetrwał do gongu kończącego pierwszą rundę.

Do narożnika Izu schodził już, oddychając rękawami, podczas gdy Marek – truchtem, przepełniony nadzieją i wiarą w powrót na zwycięskie tory.Po wznowieniu walki w drugiej rundzie Ugonoh… Ustawił się na ogrodzeniu, czekając na wyrok! Widząc to, Samociuk ruszyła na niego, zasypał kanonadą uderzeń! Izu słaniał się na nogach!

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Marek z łatwością zejściem do nogi przewrócił nieprzejawiającego już woli walki, skrajnie wyczerpanego rywala. Zasypał go gradem uderzeń z dosiadu, nie dając sędziemu wyboru – koniec!
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

KSW 60: De Fries vs. Narkun II – wyniki, relacja i punktacja na żywo od 20:00

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

2 Comments

 1. jujiteiro

  24 kwietnia 2021 at 23:22

  Izu z takim sercem do walki to kariery nie zrobi szkoda bo talent ma.

 2. Konewa

  25 kwietnia 2021 at 07:49

  Gratulacje dla Samociuka. Niesamowity Charakter i serducho.
  Wydaje mi się że Izu popełnił błąd nowicjusza. Za szybko chciał skończyć walkę i się spompował. Musi wrócić na sale treningową, poprawić błędy i spróbować jeszcze raz bo talent i warunki ma.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply