KSWPolskie MMA

(VIDEO) Saleta choke! Arkadiusz Wrzosek zdominował i poddał Bogdana Stoicę na KSW Colosseum II!

Arkadiusz Wrzosek – największy bukmacherski faworyt w rozpisce – dopełnił formalności, w ramach gali KSW Colosseum II na Stadionie Narodowym pokonując debiutującego w formule MMA Bogdana Stoicę.
Grapplingowo tym razem nastawiony Arkadiusz Wrzosek (3-0) poddał w pierwszej rundzie walki Bogdana Stoicę (0-1) podczas gali KSW Colosseum II na Stadionie Narodowym.
Wrzosek rozpoczął od lowkinga, potem serią dobrych uderzeń zamykając cofającego się w linii rywala na ogrodzeniu. Tam… Zszedł Rumunowi do nóg, przenosząc walkę do parteru. Wybronił się przed próbą gilotyny, trafiając do półgardy.

Stoica unieruchomił Wrzoska, chwytając jego głowę. Polak zrzucił kilka uderzeń z góry. W końcu Arek zerwał uchwyt. Rozpuścił ciosy, przechodząc do pozycji bocznej. Stoica znów spróbował chwycić jego głowę, aby unieruchomić Wrzoska, ale ten szybko się wyrwał.

Warszawianin zaatakował duszeniem łokciem – znanym nad Wisłą jako Saleta Choke. Stoica nie miał pojęcia, jak się wydostać, więc wziął i odklepał – najpierw delikatnie i nieśmiało, a potem mocno i wyraźnie.

Arkadiusz Wrzosek wyśrubował tym samym swój bilans w KSW do 3-0. Wydaje się, że w kolejnej walce otrzyma już pełnokrwistego – do pewnego stopnia – zawodnika MMA.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button