KSWPolskie MMA

(VIDEO) Rzeźniczo usposobiony Piotr Kuberski brutalnie rozbił Bartosza Leśko na KSW 88!

Były mistrz FEN Piotr Kuberski rozpoczął przygodę z KSW od efektownego zwycięstwa nad faworyzowanym Bartoszem Leśko podczas radomskiej gali KSW 88.
W co-main evencie gali KSW 88 w Radomiu debiutujący w organizacji Piotr Kuberski (13-1) rozbił i w drugiej rundzie efektownie znokautował Bartosza Leśkę (13-4-2).
Kuberski rozpoczął od swojego firmowego lowkinga. Leśko odpowiedział dobrym ciosem w wymianie. Soczysty frontal na korpus w wykonaniu Bartosza. Leśko aktywniejszy. Rozpuszczał chętnie ręce, ale Piotr świetnie go skontrował – odczuł to Bartosz.

W jednej z kolejnych wymian to jednak Leśko trafił dobrze, rzucając się potem na rywala. Kuberski szybko doszedł do siebie i odpowiedział bombami, rzucając Leśkę na ogrodzenie. Bartosz grzmotnął łokciem na rozerwanie w klinczu. Dwie minuty walki za nami.

Kuberski podkręcił tempo. Zamykał Leśkę na ogrodzeniu, rozpuszczał krótkie kombinacje pięściarskie. Niektóre z jego uderzeń doszły głowy oddającego pole Bartosza. Ten jednak broni nie składał. Tu i ówdzie odpowiadał długimi ciosami, nie stroniąc też od ostrych wymian. Obaj zawodnicy podejmowali spore ryzyko, rozpuszczając potężne ciosy w kombinacjach.

Bartosz trafił soczystym krosem. Poprawił kolejnym uderzeniem. Kuberski nie pozostał mu jednak dłużny. Zasypał rywala ciosami. Wyraźnie przejmował stery pojedynku w swoje ręce. Trafiał coraz częściej, podczas gdy w poczynania Leśki wdawał się chaos.Soczysty prosty Piotra! Leśko na deskach, ale Kuberski… Nie dobijał! Sądził, że jest po walce! Chwilę potem Bartosz wrócił na nogi. Tam nawet trafił jakimiś uderzeniami, ale Kuberski był już w gazie. Zdzielił go bombami, a w samej końcówce rundy prawie posłał ponownie na deski. Leśkę uratował gont.

Presja od początku drugiej odsłony w wykonaniu Kuberskiego. Zawodnik Ankosu MMA wyraźnie przeważał, spychał porozbijanego już mocno rywala do głębokiej defensywy.

Piotr trafił potężnym prawym w kontrze! Leśko zachwiał się, podczas gdy Kuberski spokojnie podszedł i dzieła zniszczenia dopełnił morderczą kombinacją, po której Bartosz padł bezwładnie na deski, wykrzywiając się we wszystkie strony…

Nagranie poniżej.


Pełne wyniki KSW 88 – tutaj


Tym samym z nie lada przytupem rozpoczął przygodę z KSW Piotr Kuberski, dla którego była to już dziesiąta wygrana w karierze. Wydaje się, że z miejsca utorował sobie drogę do mistrzowskiej rozgrywki w kategorii średniej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button