UFC

(VIDEO) Runął na deski jak długi! Diego Ferreira brutalnie znokautował Michaela Johnsona!

Z nie lada przytupem powrócił do akcji po dłuższej przerwie Diego Ferreira – Brazylijczyk ciężko znokautował Michaela Johnsona w ramach gali UFC Fight Night w Las Vegas.
Niewidziany w akcji od grudnia 2021 roku – przegrał wówczas z Mateuszem GamrotemDiego Ferreira (18-5) brutalnie znokautował Michaela Johnsona (21-19) podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.
Pierwsza runda walki toczyła się wyłącznie w stójce – Johnson powstrzymał bowiem próbą obalenia ze strony Ferreiry. W szermierce na pięści i kopnięcia Amerykanin był nieco skuteczniejszy, szczególnie w kontrach, gdy rozpuszczał ostre kombinacje. Polował też z powodzeniem na krosy na głowę i korpus. Także jednak Brazylijczyk miał swoje momenty, dosięgając Johnsona ładnymi lewymi prostymi. Tu i ówdzie dołożył też prawicę.

W rundę drugą lepiej wszedł Menace. Zdzielił Ferreirę ostrą kombinacją w kontrze, poprawiając potem mocnym middlekickiem. Brazylijczyk trafił kopnięciem na głowę, ale Amerykanin pozostał niewzruszony. Ferreira spróbował obalenia – Johnson świetnie się wybronił.

Frontal na korpus autorstwa Diegom doszedł celu. Brazylijczyk próbował kończyć wymiany kopnięciami na głowę, ale bez powodzenia. W końcu doskoczył jednak do rywala z kiwką lewym, po którym grzmotnął potężnym prawym sierpem – i trafił w punkt! Johnson bez życia runął na deski! Ferreira doskoczył jeszcze z mocnym uderzeniem z góry, szybko jednak zdając sobie sprawę, że nie było to konieczne – przytrzymał głowę nieprzytomnego rywala.Dla 38-letniego Brazylijczyka była to pierwsza wygrana od ponad trzech lat. Przerwał tym samym czarną serię trzech porażek.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button