KSWPolskie MMA

(VIDEO) Runął jak kłoda! Albert Odzimkowski brutalnie znokautował Jorge Bueno na KSW 88!

Albert Odzimkowski ciężko znokautował Jorge Luisa Bueno podczas radomskiej gali KSW 88.
Albert Odzimkowski (13-7) powrócił na zwycięskie tory pod sztandarem organizacji KSW. Podczas gali KSW 88 w swoim rodzinnym Radomiu Złoty zdominował i w drugiej rundzie ciężko znokautował wchodzącego na zastępstwo Jorge Luisa Bueno (10-5).
Uważny początek walki. Polak trafił lowkingiem, ale Bueno poszukał kontry. Wymiana! Dobre ciosy Brazylijczyka! Odczuł je Odzimkowski. Kolejna sroga wymiana – tym razem Albert trafił kolanem w klinczu. Lowkingi autorstwa radomianina. Bueno poszukał kontruderzeń, ale nie trafił. Wydawało się, że jednak Polak uszkodził sobie kopiącą nogę – pomimo tego zdzielił Bueno kolejnymi potężnymi lowkingami.

Brazylijczyk odpowiedział bombami, ale jego noga była już okrutnie okopana. Bueno stracił równowagę w wymianie, lądując na plecach. Odzimkowski zszedł za nim, broniąc się przed wybraniem nogi przez rywala. Polak znajdował się w półgardzie. Minęła połowa rundy pierwszej.

Kilka dobrych uderzeń z góry w wykonaniu Alberta. Luis spróbował wrócić na nogi, ale Polak ułożył go z powrotem na nogach. Kolejne ciosy spadły na głowę Brazylijczyka. Przewaga siłowa Odzimkowskiego była wyraźna – Bueno nie był w stanie wydostać się spod Polaka. Z czasem zdołał jednak zepchnąć naszego zawodnika do gardy. W samej końcówce Albert potraktował jeszcze Luisa kilkoma bombami z góry.

Rundę drugą Odzimkowski rozpoczął od kolejnych srogich lowkingów, spychając Bueno do defensywy. Jedno z kopnięć Brazylijczyk świetnie skontrował, przewracając Polaka, ale ten szybko i sprawnie wrócił na nogi. Ponownie wywarł presję, zamykając Bueno na ogrodzeniu.Złoty podkręcił tempo. Rzucił się na zamkniętego na siatce Brazylijczyka. Szalone wymiany! Jasny gwint! Odzimkowski trafił potężnym prawym! Bueno runął na deski jak kłoda, kompletnie bez życia!


Pełne wyniki KSW 88 – tutaj


Bilans Alberta Odzimkowskiego pod banderą KSW wynosi teraz 2-4. W przypadku Jorge Luis Bueno jest to 0-2.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button