UFC

(VIDEO) Rozłożył ręce i runął jak długi! Hill brutalnie znokautował Walkera!

W pojedynku wieńczącym galę UFC FN Jamahal Hill pokonał Johny’ego Walkera przez nokaut w pierwszej rundzie.
W walce wieczoru gali UFC Fight Night w Las Vegas Jamahal Hill (10-1) efektownie znokautował Johnny’ego Walkera (18-7) w pierwszej rundzie zawodów.
Walker rozpoczął walkę aktywniej, utrzymując nacierającego Hilla na dystans różnorodnymi kopnięciami, głównie na nogi oraz na korpus. W ostrej wymianie przy ogrodzeniu Hill wstrząsnął rywalem, ale ten odgryzł się kontrą – poczuł ją Amerykanin, szybko oddając pole. Walka na chwilę trafiła w klincz.

Po rozerwaniu Amerykanin nadal wywierał presję, starając się wykastrować Brazylijczyka z długodystansowych broni. Ten próbował opędzać się od rywala frontalami na korpus, ale w jego poczynania wkradało się coraz więcej chaosu. Miał problemy z utrzymywaniem walki na środku oktagonu.W końcu Sweet Dreams zagonił Walkera w okolice ogrodzenia, gdzie Brazylijczyk powrócił do klasycznego ustawienia, szukając lewego prostego z prawym prostym. Amerykanin świetnie jednak uchylił się przed jabem, kontrując potężnym prawym sierpem – trafił w okolice skroni Walkera, który runął na deski jak długi, wcześniej dziwacznie rozkładając ręce, jakby chciał się czegoś złapać. Hill doskoczył z kolejnym uderzeniem, usypiając Brazylijczyka.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

https://twitter.com/ChillemThreebo/status/1495218726173609984?s=20&t=g-IAgwvzCElxPBs1YtkoIA
Jamahal Hill odniósł tym samym drugie z rzędu zwycięstwo przez ciężki nokaut w pierwszej rundzie, prawdopodobnie przedzierając się do czołowej dziesiątki kategorii półciężkiej. Jego bilans w UFC wynosi 4-1, a gdyby nie wpadka z marihuaną wynosiłby 5-1.

Johnny Walker doznał drugiej z rzędu porażki – i czwartej w ostatnich pięciu występach.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button