Rosyjskie MMA

(VIDEO) Runął jak długi! Alexey Oleinik ciężko znokautowany przez Oliego Thompsona!

Alexey Oleinik został ciężko znokautowany w pierwszej walce, jaką stoczył po opuszczeniu szeregów UFC.

Nie tak swoją pierwszą walkę po rozstaniu z UFC wyobrażał sobie zaprawiony w bojach Alexey Oleinik (60-18-1). 46-letni prawie Rosjanin został ciężko znokautowany przez Oliego Thompsona (22-16).

W październiku ubiegłego roku 8-letnia przygoda Boa Dusiciela z organizacją UFC dobiegła końca wraz z jego porażką z Ilirem Latifim – czwartą w ostatnich pięciu występach. Rosjanin wypełnił tym starciem kontrakt z Amerykanami, którzy nie wyrazili zainteresowania przedłużeniem umowy.

Broni jednak Oleinik nie złożył. Do akcji powrócił w sobotę podczas gali REN TV Fight Club, która odbyła się w Moskwie. Była to jego pierwsza walka w stolicy Rosji od 2013 roku, gdy pokonał tam legendarnego Mirko Cro Copa Filipovicia, torując sobie wówczas drogę do UFC. Tej sobotniej miło wspominać jednak nie będzie.

Już w pierwszej rundzie Rosjanin został bowiem ciężko znokautowany przez Oliego Thompsona. Brytyjczyk – były mistrz wagi ciężkiej FEN – grzmotnął Oleinika potężnym prawym krosem, ścinając go z nóg. Walkę natychmiast przerwano. Rosjanin potrzebował kilku dłuższych chwil, aby odzyskać zmysły.

43-letni Brytyjczyk przerwał tym samym czarną serię czterech porażek. Była to jego pierwsza wygrana od trzech lat, gdy w walce o mistrzostwo wagi ciężkiej FEN szybko znokautował Szymona Bajora.

Alexey Oleinik pozostaje jedynym zawodnikiem ze światowej czołówki, który toczył zawodowe walki w czterech dekadach, w każdej notując co najmniej jedno zwycięstwo. Czy nadal będzie kontynuował karierę, póki co nie wiadomo.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button