(VIDEO) Rose Namajunas fantastycznym kopnięciem na głowę znokautowała Weili Zhang

Zmiana na tronie kategorii słomkowej – Rose Namajunas spektakularnie znokautowała Weili Zhang

W co-main evencie gali UFC 261 w Jacksonville Rose Namajunas (10-4) fantastycznym kopnięciem na głowę w pierwszej rundzie brutalnie znokautowała Weili Zhang (21-2).

Rose rozpoczęła walkę w swoim stylu – hasając do lewej i prawej w poszukiwaniu dogodnych kątów do ataku i szybkich ciosów. Weili Zhang znacznie bardziej statyczna – czaiła się na odpowiednie momenty, aby wyprowadzić bomby.
Chinka dobrze pracowała szybkim wewnętrznym kopnięciem, kilka razy dosięgając nim wykroczną nogę Amerykanki. Namajunas próbowała ciosów prostych, orbitując wokół rywalki.
W końcu Namajunas kompletnie zaskoczyła Zhang kopnięciem na głowę lewą nogą po przekroku – Chinka w odpowiedzi cofnęła przednią nogę, spodziewając się, że będzie to niskie kopnięcia.

Tymczasem kopnięcie wylądowało na jej twarzy, ścinając ją z nóg! Widząc to, Namajunas rzuciła sią z dobitką, serią uderzeń, wysyłając okrutnie już wstrząśniętą Chinkę do krainy Morfeusza! Sędzia nie miał wyboru, przerywając zawody!

Była już mistrzyni gorąco protestowała, przekonując, że była w stanie kontynuować rywalizację – i powtórzyła to w wywiadzie po walce – ale powtórki nie pozostawiły wątpliwości, że przerwanie było w pełni uzasadnione.
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

UFC 261: Usman vs. Masvidal II – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

2 Comments

  1. Konewa

    25 kwietnia 2021 at 07:42

    Woooow. Piękne KO!🌹is THE BEST!

  2. cesellolaroma

    25 kwietnia 2021 at 13:30

    Cudo! Jeszcze wykroczną nogą. Magia Rose wygrała.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply