UFC

(VIDEO) Rewelacyjne kopnięcie na głowę! Ignacio Bahamondes znokautował Christosa Giagosa na UFC Vegas!

Ignacio Bahamondes znokautował Christosa Giagosa ślicznym kopnięciem na głowę podczas gali UFC Fight Night.

Rewelacyjnym nokautem popisał się Ignacio Bahamondes (15-5), który podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas ślicznym kopnięciem na głowę pokonał w pierwszej rundzie Christosa Giagosa (20-12).

Na początku pojedynku Giagos próbował kombinacjami ciosów przedzierać się przez długie ręce Chilijczyka, z pewnymi sukcesami. Jednak z czasem do głosu zaczął dochodzić młodzian, który podkręcił tempo, kąsając przeciwnika ciosami prostymi.

Przede wszystkim jednak Bahamondes gnębił Giagosa różnorodnymi kopnięciami – okrężnymi, obrotowymi na korpus i głowę. W końcu trafił fantastycznym kopnięciem na głowę, po którym Amerykanin runął na deski jak długi, nie wyrażając woli dalszej walki. Bahamondes nie dobijał, a sędzia natychmiast przerwał zawody.

26-latek powrócił tym samym na zwycięskie tory po zeszłorocznej porażce z Ludovitem Kleinem. Była to jego czwarta wygrana w pięciu ostatnich występach. Jego bilans w UFC wynosi 4-2.

Dla Christosa Giagosa była to druga z rzędu porażka i czwarta w ostatnich pięciu pojedynkach. Może to oznaczać, że jego przygoda z UFC po raz drugi dobiegnie końca.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button