UFC

(VIDEO) Renato Moicano ubił Jalina Turnera na UFC 300!

W pojedynku pomiędzy czołowymi lekkimi na UFC 300: Pereira vs. Hill w Las Vegas Renato Moicano pokonał Jalina Turnera.

W starciu wieńczącym kartę przedwstępną gali UFC 300 w Las Vegas skazywany na przegraną Renato Moicano (19-5-1) przetrwał chwile grozy w rundzie pierwszej, by w drugiej ubić z góry Jalina Turnera (15-6).

Moicano rozpoczął od kopnięcia na korpus. Turner odpowiedział podobnym, a potem grzmotnął Brazylijczyka srogim frontalem na schaby! Odczuł to mocno Moicano, zginając się w pół. Turner ruszył na niego, podczas gdy Brazylijczyk spróbował obalenia. Amerykanin pomyślał przez moment o ataku gilotyną, ale odpuścił. Na środku Renato złapał jednak klincz i po krótkiej szamotaninie zdołał przenieść walkę do parteru.

Brazylijczyk pracował z półgardy. Turner wił się jak zły, ale Moicano dobrze utrzymywał się na górze, okolicznościowo zrzucając krótkie uderzenia. Przewaga Renato w walce na chwyty była wyraźna. Kilka uderzeń i łokci spadło na głowę Turnera. Ten jednak na półtorej minuty przed końcem zdołał zerwać się na nogi. Walka wróciła do stójki na środku oktagonu.

Prosty Turnera doszedł celu. Moicano odpowiedział ciosami na korpus. Zawodnicy byli uważni. Nikt nie forsował tempa. Moicano miał szacunek do stójki Turnera, a ten obawiał się obalenia. W samej końcówce Tarantula posłał Moneya na deski kapitalnym lewym krzyżowym! Nie rzucił się za nim, pozwalając rywalowi wrócić na nogi. Ruszył do ataków, ale runda pierwsza dobiegła końca.


PEŁNE WYNIKI UFC 300 – TUTAJ


Moicano rozpoczął drugą rundę od middlekicka. Poszukał ciosów. Wywierał presję. Spróbował obalenia, ale bez powodzenia. Jednak trafił Turnera dobrymi prostymi. Śliczny frontal autorstwa Brazylijczyka. Amerykanin ruszył z kombinacją, ale garda Moicano na posterunku. Brazylijczyk znów trafił ciosami, a następnie poszedł po obalenie. Udało się! Od razu przedarł się do dosiadu.

Uderzenia spadły na głowę Turnera, który próbował zrywać się na nogi. Amerykanin starał się wykluczyć ręce przeciwnika. Tarantula chciał wykorzystać siatkę do powrotu na nogi, ale Moicano świetnie go kontrolował – i obijał. Sporo uderzeń spadło na głowę bezradnego Amerykanina. Brazylijczyk odciągnął rywala od ogrodzenia. Jalin zepchnął go do półgardy. Nie miał jednak pomysłu na to, jak wrócić na nogi.

Money Moicano znów przedarł się do dosiadu! Zaatakował uderzeniami z góry. Turner w poważnych tarapatach! Czując krew, Brazylijczyk zintensyfikował bombardowanie, podczas gdy Amerykanin chronił tylko głowę, nie przejawiając woli do dalszej walki. Widząc to, sędzia przerwał zawody!

Nagranie ze skończenia poniżej.

Renato Moicano odniósł tym samym trzecie zwycięstwo z rzędu. Wygrał pięć z ostatnich sześciu pojedynków.

Dla Jalina Turnera była to trzecia przegrana w czterech ostatnich pojedynkach.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button