UFC

(VIDEO) Renato Moicano nie do zatrzymania! Rozbił i poddał Brada Riddella!

Renato Moicano zaprezentował świetną formę, poddając w Madison Square Garden Brada Riddella.
W starciu wieńczącym kartę wstępną gali UFC 281 w Nowym Jorku Renato Moicano (17-5-1) rozbił i poddał w pierwszej rundzie Brada Riddella (10-4).
Moicano od początku wywarł sporą presję. Zdzielił Riddella ładnym prostym, później traktując go kontrującym kolanem. Nowozelandczyk trafił lowkingiem, ale zmuszony był się cofnąć. Presja ze strony Moicano nie malała. Brazylijczyk dobrze odskoczył przed próbami ataków ze strony Riddella.

Moicano zakończył ostrą wymianę kopnięciem na głowę, wstrząsając Riddellem. Poprawił soczystym jabem. Nowozelandczyk wpadł w klincz, ale Moicano szybko zerwał uchwyt. Twarz Brada była już zakrwawiona. Nowozelandczyk poszukał potężnego prawego cepa, ale przestrzelił. Moicano wyraźnie przejmował stery walki w swoje ręce. Trafił ładnym lewym prostym.Riddell zdzielił rywala ładnym middlekickiem na zakończenie kombinacji. Moicano niewiele jednak sobie z tego zrobił. Grzmotnął Riddella kolejnym soczystym jabem. Brazylijczyk poszukał obalenia z klinczu, ale prawie oddał plecy. Szybko jednak sam fantastycznie zaszedł Nowozelandczykowi za plecy, pracując nad duszeniem. Zapiął je ciasno, potem poprawił, podczas gdy bierny Riddell – nie walczył o rozerwanie uchwytu – poddał walkę.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Renato Moicano powrócił tym samym na zwycięskie tory po porażce z Rafaelem dos Anjosem. Wygrał trzy z ostatnich czterech walk.

Dla Brada Riddella była to trzecia przegrana z rzędu.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button