UFC

(VIDEO) Reakcja narożnika mówi wszystko! Pokazano kulisy starcia Mateusza Gamrota z Beneilem Dariushem i spotkanie obu po walce!

W najnowszej odsłonie serii The Thrill and The Agony przedstawiono kulisy najciekawszych walk gali UFC 280, w tym starcia Mateusza Gamrota z Beneilem Dariushem.
Powoli milkną echa arabskiej gali UFC 280, która odbyła się dwa tygodnie temu w Abu Zabi.

W walce wieczoru wydarzenia Islam Makhachev poddał Charlesa Oliveirę w drugiej rundzie, przejmując tron wagi lekkiej, opuszczony kilka miesięcy wcześniej przez Brazylijczyka. W co-main evencie wydarzenia także w drugiej rundzie mistrz wagi koguciej Aljamain Sterling ubił TJ-a Dillashawa, po raz drugi broniąc pas.
Mistrzowskie pojedynki poprzedziło kapitalne widowisko w czubie 135 funtów pomiędzy Petrem Yanem i Seanem O’Malleyem, niespodziewanie wygrane kontrowersyjnym werdyktem sędziowskim przez Amerykanina.

W zapowiedzi najnowszej odsłony serii The Thrill and The Agony podsumowującej wydarzenie – poniżej – ukazano kulisy tych właśnie trzech pojedynków, które zwieńczyły galę.

Natomiast pełna odsłona The Thrill and The Agony, dostępna za pośrednictwem platformy UFC Fight Pass, obejmuje też zakulisowe ciekawostki z innych pojedynków, w tym przegranego przez Mateusza Gamrota starcia ze świetnie usposobionym Beneilem Dariushem.Na nagraniu przedstawiono reakcję polskiego narożnika – Borysa Mańkowskiego, Łukasza Rajewskiego i trenera Mike’a Browna – na syrenę końcową. Po minach wszystkich trzech widać, iż byli w pełni świadomi, że to asyryjski Amerykanin zgarnie decyzję sędziowską. Diabeł Tasmański dał nawet temu wyraz najpopularniejszym prawdopodobnie – jak można wnioskować po ruchu warg – nad Wisłą słowem.

W materiale ukazano też krótką rozmowę Dariusha z Gamrotem i jego ekipą na korytarzach Etihad Arena. Zawodnicy z uśmiechami na twarzach podziękowali sobie za walkę. Benny nie szczędził Polakowi komplementów, a i Gamer przyznał, że Amerykanin był bardzo silny.

Poniżej przywołane fragmenty.
W licznych wywiadach, jakich udzielił w zeszłym tygodniu, polski zawodnik zapowiedział wyciągnięcie wniosków z porażki i dalszą pracę nad wejściem na szczyt wagi lekkiej. Do akcji chciałby powrócić w okolicach marca, kwietnia lub maja przyszłego roku, w idealnym scenariuszu naprzeciwko Charlesa Oliveiry.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button