KSWPolskie MMA

(VIDEO) Przewrócił, zdominował, poddał! Phil De Fries obronił tron, pokonując Ricardo Prasela!

Mistrz wagi ciężkiej Phil De Fries bez problemów rozprawił się z Ricardo Praselem, poddając Brazylijczyka w pierwszej rundzie.
W walce wieczoru gali KSW 74 w Ostrowie Wielkopolskim rozdający karty w kategorii ciężkiej Phil De Fries (22-6) obronił tron po raz siódmy, pokonując przez poddanie w pierwszej rundzie Ricardo Prasela (13-4).
Prasel rozpoczął od serii niskich kopnięć, które weszły czysto. De Fries poszedł w zapasy, z łatwością przewracając Brazylijczyka. Ten jednak był bliski przetoczenia rywala, ale Brytyjczyk próbą duszenia odzyskał dominującą pozycję.

Prasel próbował aktywnie walczyć z pleców, szukał przetoczeń, kręcił się, ale De Fries świetnie utrzymywał dominującą pozycję, okolicznościowo traktując Brazylijczyka uderzeniami.

Gdy Prasel próbował wracać na nogi, De Fries fantastycznie zaszedł mu za plecy, przekładając rękę pod brodą pretendenta. Nie musiał nawet wpinać nóg, morderczym uściskiem zmuszając Brazylijczyka do poddania walki!Po wszystkim uradowany Phil De Fries zaapelował o pojedynek z… Mariuszem Pudzianowskim!

Ricardo Prasel doznał pierwszej porażki pod sztandarem KSW. W wywiadzie po walce zareklamowawszy swój profil na Instagramie, poinformował, że wyszedł do walki z kontuzją.
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button