UFC

(VIDEO) Przesadził? Maskotka Miami Heats trafiła do szpitala po ciosach Conora McGregora!

Promując swój spray przeciwbólowy, Conor McGregor grzmotnął tak mocno maskotkę Miami Heats, że ta wylądowała w szpitalu.
Może i w niecodziennych warunkach ale Conor McGregor powrócił wreszcie do gry, odnosząc pierwsze od 2020 roku zwycięstwo przez nokaut – jego ofiarą okazała się maskotka Miami Heat, która po bombach od Irlandczyka wylądowała na izbie przyjęć!

Irlandczyk pojawił się w sobotę na meczu NBA w Miami pomiędzy miejscowymi Heat i Denver Nuggets, aby promować swój spray przeciwbólowy.
W zaaranżowanej scenie na parkiecie pojawiła się w przerwie meczu maskotka Miami Heat imieniem Burnie. Na sobie miał on strój zawodnika oraz wielkie rękawice bokserskie, przygotowany do walki z Notoriousem. Niewiele się zastanawiając, Irlandczyk ściął ją z nóg swoim firmowym lewym, dzieła zniszczenia dopełniając kolejnym uderzeniem z góry. Na koniec spryskał Burniego swoim sprayem. Maskotkę ściągnięto z parkietu.

Jak doniósł portal TheAthletic.com, maskotka została szybko przetransportowana do pobliskiego szpitala. Nie doszło jednak do żadnych poważnych obrażeń. Burnie otrzymał środki przeciwbólowe i został zwolniony do domu.

Conor Mcgregor nie był widziany w akcji w oktagonie od lipca 2021 roku, gdy w przegranej trylogii z Dustinem Poirierem doznał złamania nogi.

Prawdopodobnie kolejny pojedynek stoczy pod koniec roku, stając w szranki z Michaelem Chandlerem, z którym wcześniej rywalizował jako trener w The Ultimate Fighter 31.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button