UFC

(VIDEO) Profesor! Umar Nurmagomedov z łatwością rozprawił się z Brianem Kelleherem w pierwszej rundzie!

Największy bukmacherski faworyt gali UFC 272 Umar Nurmagomedov bez problemu poddał w pierwszej rundzie Briana Kellehera.
W pojedynku wieńczącym kartę przedwstępną gali UFC 272 w Las Vegas Umar Nurmagomedov (14-0) dopełnił formalności, po profesorsku rozmontowując Briana Kellehera (24-13).
Od początku pojedynku Dagestańczyk walczył z delikatnego wstecznego, szukając kontr pięściarskich i kopnięć przednią nogą – na korpus, na głowę, frontalnych, okrężnych, brazylijskich.

Na jakiś czas pojedynek trafił w klincz, gdzie Nurmagomedov szybko ustawił Kellehera plecami na siatce. Po rozerwaniu Dagestańczyk poszukał obalenia w kontrze, ale Amerykanin dobrze się wybronił.Kelleher cofnął się jednak na ogrodzenie, gdzie odwrócił się bokiem do Nurmagomedova, co ten wykorzystał do zajścia mu za plecy. Dagestańczyk z dziecinną łatwością zapiął duszenie, zmuszając przeciwnika do poddania pojedynku.
Dla Umara Nurmagomedova było to drugie zwycięstwo z rzędu pod sztandarem UFC. W kolejnym pojedynku zamierza powrócić do kategorii koguciej, w której rywalizuje na co dzień.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button