UFC

(VIDEO) Profesor! Tom Aspinall rozmontował Alexandra Volkova!

W starciu wieńczącym galę UFC FN w Londynie Tom Aspinall zdominował i poddał Alexandra Volkova.
W walce wieczoru gali UFC Fight Night w Londynie fantastycznie dysponowany Tom Aspinall (12-2) odniósł najcenniejsze zwycięstwo w karierze, poddając w pierwszej rundzie Alexandra Volkova (34-10).
Kilkanaście sekund po rozpoczęciu walki żwawo poruszający się Aspinall doskoczył z piekielnie szybką 3-uderzeniową kombinacją, jednym z ciosów dosięgając czysto Volkova. Chwilę potem grzmotnął Rosjanina lowkingiem. Poszukał 1-2, ale przestrzelił. Drago trafił niskim kopnięciem i kopnięciem na korpus. Lowking Aglika doszedł celu, podczas gdy Volkov trafił na korpus.

W zwarciu Aspinall złapał klamrę za plecami rywala i haczeniem przeniósł walkę do parteru. Trafił do pozycji bocznej, choć Volkov szybko odzyskał półgardę. Aspinall zdzielił Rosjanina kilkoma dobrymi łokciami. Weszły mocno! Uderzenia! Problemy Volkova! Brytyjczyk postraszył rywala kimurą, a gdy ten wracał na nogi, zdzielił go serią ostrych łokci i ciosów. Rosjanin był już mocno rozbity na twarzy.Aspinall wywierał presję, zmuszając Volkova do krążenia przy ogrodzeniu. Rosjanin odgryzł się podobną kombinacją lowkinga i middlekicka. Trafił prawym. Aspinall nadal jednak wywierał presję. Smagnął Volkova frontalem, poprawił lowkingiem. Śliczna kombinacja 1-2 wyraźnie szybszego Brytyjczyka. Aspinall rozluźniony, trafił rywala kolejnymi ciosami. Volkov uderzył prostym na korpus.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Rosjanin ładnym krzyżowym wytrącił na moment z balansu kopiącego Brytyjczyka. Ten szybko zerwał się na nogi, unikając kolejnego uderzenia. Uśmiechnął się, przybijając z Rosjaninem piątkę. Walka przeniosła się na środek oktagonu, gdzie Volkov spróbował kopnięć, później atakując prostymi – Apisnall kapitalnie jednak zanurkował pod uderzeniami rywala, przenosząc walkę do parteru.
Tom zaatakował z półgardy ciosami, a następnie poszedł po dźwignię prostą na łokieć i… Zmusił Volkova do poddania walki!

https://twitter.com/FTB_VIDS/status/1505312347916685314?s=20&t=a33npqxp6gum1j22ebzqCw

29-latek odniósł tym samym piąte z rzędu zwycięstwo w UFC przez skończenie w pierwszej rundzie, mocno zbliżając się do rozgrywki mistrzowskiej w wadze ciężkiej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button