UFC

(VIDEO) Prawy sierp i srogi podbródek! Joaquin Buckley znokautował Antonio Arroyo!

Nie miał łatwej przeprawy z Antonio Arroyo Joaquin Buckley, ale ostatecznie ubił Brazylijczyka w trzeciej rundzie.

W starciu otwierającym kartę główną gali UFC Fight Night w Las Vegas Joaquin Buckley (13-4) znokautował w trzeciej rundzie Antonio Arroyo (9-5).

W pierwszej odsłonie nie działo się szczególnie wiele – obaj zawodnicy szachowali się w stójce. Buckley był agresywniejszy i aktywniejszy, ale Arroyo dobrze kontrolował dystans. Brazylijczyk czaił się na kontrujące kolana, rąbiąc też z pełną mocą na korpus i głowę – nie trafił czysto, ale raz delikatnie zachwiał rywalem. Amerykanin najwięcej sukcesów notował przy niskich kopnięciach.

Druga odsłona była nieco podobna. Buckley nieco podkręcił tempo, jeszcze częściej trafiając mocnymi lowkingami, ale najlepsze uderzenie w rundzie zaliczył Arroyo, kontrując szarżę rywala srogim latającym kolanem. Brazylijczyk prezentował się też nieco lepiej, gdy walka trafiała do klinczu przy ogrodzeniu, choć w obszarze stójkowym wyraźnie brakowało mu aktywności.

Już w jednej z pierwszych akcji trzeciej rundy Arroyo skarcił nacierającego rywala kopnięciem na głowę, mocno nim wstrząsając. Amerykanin uratował się desperackim sprowadzeniem, ale prawie oddał plecy, gdy Brazylijczyk się wybronił. Walka wróciła na nogi.

Tam Arroyo nadal nie zachwycał aktywnością, czekając na Bóg jeden raczy wiedzieć co. Doszedłszy do siebie, Buckley rozpuścił ręce, szukając potężnych bomb. Arroyo spróbował skontrować kolanem jeden z ataków Buckleya, ale ten naruszył go srogim prawym za ucho na rozerwanie klinczu. Brazylijczyk cofnął się, naruszony, podczas gdy Buckley posłał go na deski srogim podbródkiem, dzieła zniszczenia dopełniając młotami z góry.

https://twitter.com/ChillemThreebo/status/1439373802291535872?s=20

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Joaquin Buckley powrócił tym samym na drogę zwycięstw po porażce przez nokaut z Alessio Di Chirico. To dla niego trzecia wygrana w ostatnich czterech występach. Wszystkie odniósł przez nokauty.

Bilans Antonio Arroyo pod sztandarem amerykańskiego giganta wynosi obecnie 0-3.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button