(VIDEO) Prawy na prawy! Chris Curtis niespodziewanie ubił Brendana Allena!

Chris Curtis ponownie wziął walkę w zastępstwie i ponownie odniósł bardzo cenne zwycięstwo – tym razem z Brendanem Allenem.
Chris Curtis (28-8) znokautował w drugiej rundzie faworyzowanego Brendana Allena (17-5) podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.
Pierwsza runda była wyrównana. Jej początek należał co prawda do dobrze korzystającego z prostych i chętnie polującego na kopnięcie na zakończenie kombinacji Allena, ale z czasem Curtis zaczął notować sporo sukcesów przy atakach na korpus. Allen zanotował dobrze obalenie na początku, ale nie był w stanie utrzymać rywala na dole. Z kolei w końcówce wkręcił się do nogi Curtisa, ale ten wybronił się, kończąc na górze.

W drugiej odsłonie Curtis podkręcił tempo, coraz częściej dosięgając go kombinacjami ciosów na głowę i przede wszystkim korpus. Allen próbował odpowiadać kopnięciami na korpus, prostymi, ale ustępując rywalowi w stójkowej szermierce, spróbował obalenia – wybronionego.W kluczowej akcji obaj zawodnicy trafili soczystymi prawymi sierpami, ale ten Curtisa był znacznie mocniejszy. Allen zatoczył się, z trudem utrzymując się na nogach. Czując krew, Curtis ruszył do szalonych ataków, zasypując chwiejącego się na siatce rywala kanonadą uderzeń. Trafił podbródkami, kolanami na głowę, posyłając Allena na deski i zmuszając sędziego do przerwania zawodów.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN
Tym samym Chris Curtis wyśrubował swój bilans w UFC do 2-0 z oboma wiktoriami przez nokauty. Seria dwóch wiktorii Brendana Allena dobiegła końca.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply