KSWPolskie MMA

(VIDEO) Powrócił z bardzo dalekiej podróży! Donovan Desmae poddał Artura Sowińskiego!

Donovan Desmae przetrwał kanonadę uderzeń Artura Sowińskiego w pierwszej odsłonie, w drugiej kończąc Polaka.

Donovan Desmae (16-8) dostał srogie lanie w rundzie pierwszej, ale w drugiej zaprzągł do działania zapasy, poddając Artura Sowińskiego (22-14) podczas gali KSW 71 w Toruniu.

Artur rozpoczął nieco agresywniej, wywierając presję. Obaj zawodnicy poszukali ostrych kopnięć, Polak z odwrotnego ustawienia. Nasz zawodnik trafił podbródkiem, później szukając krótkiej kombinacji. Belg odpowiedział uderzeniami, ale w powietrze.

Sowiński postraszył rywala kolejnym kopnięciem na głowę. Trafił jabem. Desmae odgryzł się frontalem i lowkingiem. Wywierał presję, zmuszając Polaka do hasania przy ogrodzeniu. Middlekicki z obu stron – oba weszły! Soczysty krzyżowy Sowińskiego! Kolano na korpus!

Kolano na głowę autorstwa Artura! Belg chwieje się na nogach! Bomby Kornika – podródek! Lewy sierpowy! Desmae wylądował na deskach, a Sowiński zasypał go kanonadą uderzeń z góry! Sędzia był bliski przerwania walki, ale Belg jakimś cudem przetrwał.

Uchroniwszy się przed próbą balachy, Artur zagnieździł się w gardzie Belga, tam starając się złapać oddech po nieudanej próbie skończenia walki.

Sowiński rozpoczął od soczystego krzyżowego z odwrotnej pozycji, ale chwilę potem Desmae wypłacił mu sierpa, po którym Polak aż się zachwiał. Belg poszedł w zapasy, starając się przewrócić Kornikaprzy ogrodzeniu.

Radzionkowianin dobrze się bronił, ale w końcu został przewrócony przy ogrodzeniu. Desmae świetnie zaszedł Sowińskiemu za plecy. Rozciągnął naszego zawodnika na plecach… Przełożył rękę pod szyją Polaka… Koniec! Sowiński odklepał!

Donovan Desmae odniósł tym samym drugie zwycięstwo z rzędu pod banderą polskiego giganta. Dla Artura Sowińskiego była to trzecia z rzędu przegrana w KSW – w międzyczasie pokonał Antona Kuivanena w ramach EFM Show 2.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button