UFC

(VIDEO) Potężny lewy kros! Brunno Ferreira ciężko znokautował Gregory’ego Rodriguesa!

Z nieprawdopodobnym hukiem przywitał się z UFC Brunno Ferreira, który ciężko znokautował Gregory’ego Rodriguesa podczas gali UFC 283.
Opłaciło się Brunno Ferreirze (10-0) wzięcie walki w zastępstwie za kontuzjowanego Brada Tavaresa. Debiutujący w oktagonie Brazylijczyk sensacyjnie znokautował faworyzowanego Gregory’ego Rodriguesa (13-5) podczas gali UFC 283 w Rio de Janeiro.
Ferreira od początku lekko hasał na nogach, nieustannie ustawienie klasycznie mieszając z odwrotnym. Szukał doskoków z kopnięciami i ciosami, sprawiając pewne problemy wolniejszemu krajanowi. Jednym z ciosów nawet solidnie nim zachwiał.

Rodrigues z czasem zdołał jednak złapać rytm walki, spychając Ferreirę do defensywy. Mieliśmy też krótki fragment parterowy, w którym Ferreira wydostał się po kotłowaninie na górę.

Rodrigues wywierał coraz większą presję, ale pozostawał nieruchomy, podczas gdy Ferreira nieustannie bujał się na lewo i prawo, balansując jak zły. Opłaciło się! Zamknięty na ogrodzeniu, Brunno pokiwał się, doskakując z krótkim lewym prostym z odwrotnej pozycji. Trafił nieruchomego Rodriguesa czysto, ale niezwykle skutecznie – ten runął bowiem na deski bez życia, podczas gdy Ferreira grzmotnął go jeszcze jednym uderzeniem, zanim sędzia przerwał zawody.30-latek – mający na koncie zwycięstwo w Contender Series w zeszłym roku – obronił tym samym nieskazitelny bilans.

Seria dwóch wiktorii z rzędu Robocopa dobiegła końca. Jego aktualny bilans w UFC wynosi 4-2.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button