(VIDEO) Potężne kombo! Fedor znokautował Johnsona w 100 sekund!

Fedor Emelianenko znokautował faworyzowanego Tima Johnsona w daniu głównym moskiewskiej gali Bellator 269.
W walce wieczoru gali Bellator 269 w Moskwie legendarny Fedor Emelianenko znokautował faworyzowanego Tima Johnsona.
Rosjanin wywarł od początku presję, czając się na potężne uderzenia. Ustawiony odwrotnie Johnson oddał pole, ale starał się przeszkadzać rywalowi prawą ręką. Odpalił krzyżowy, ale nie trafił czysto. Fedor cofnął się.

Ostatni Car z charakterystycznymi delikatnymi podskokami z lekkim obniżeniem pozycji. Nie brakował hand-fightingu z uwagi na przeciwne ustawienie obu.

Fedor doskoczył z mocnym prawym, inicjując kombinację. Kolejne ciosy przeszyły jednak powietrze. Bezpośredni lewy sierp Rosjanina z przejściem do lewego – ale o ile ten pierwszy otarł się o głowię Johnsona, ten drugi chybił. Reset.

Amerykanin przestrzelił lowkingiem – Rosjanin w porę cofnął nogę. Fedor ponownie ruszył z mocnym prawym prostym – i znów trafił. Wdał się w ostrą wymianę z Johnsonem, z której to Amerykanin wyszedł obronną ręką, wstrząsając na moment rywalem. Emelianenko odpłacił jednak Johnsonowi prawym sierpem.Ostatni Car przestrzelił bezpośrednim lewym sierpem, a Johnson podbródkiem.

Tim spróbował krzyżowego, wpadając w półdystans, ale tam zainkasował krótkie kombo prawego z lewym od odchodzącego do boku Rosjanina. Fedor wywarł presję, postraszył rywala kiwkami, odpalił potężne lewy z dołu, ale przestrzelił.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Johnson ruszył z kombinacją prostych, dwoma dosięgając oddającego pole Fedora, ale ten skontrował krótkim lewym sierpem, delikatnie wstrząsając nacierającym Amerykaninem.

Rosjanin kapitalnie uprzedził prawy sierp rywala własnym prawym, a poszukującego lewego Amerykanina potraktował soczystą kombinacją lewego sierpa z prawym! Weszło czysto! Johnson zwalił się na deski bez życia!
Dla 45-letniego już Rosjanina jest to druga wygrana z rzędu przez nokaut w pierwszej rundzie.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply