(VIDEO) „Polski potwór!” – migawki ze sparingu Mateusza Gamrota z Edsonem Barbozą

Na profilach mediów społecznościowych American Top Team pokazano migawki z treningów Mateusza Gamrota z Edsonem Barbozą.

Od prawie trzech tygodni Mateusz Gamrot przebywa w Coconut Creek na Florydzie, gdzie w American Top Team szlifuje formę przed drugą walką w oktagonie UFC.

Swoimi wrażeniami z treningów w tym największym na świecie klubie polski lekki dzieli się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych, publikując niemal codziennie zdjęcia czy też migawki z przygotowań.
W ATT Gamer szlifuje formę między innymi z rosyjską ekipą – mistrzem wagi koguciej Petrem Yanem, jego kompanem Denisem Lavrentyevem oraz mocnym lekkim Alexandrem ShabliymJorge Masvidalem czy Pedro Munhozem u boku między innymi trenerów Andersona Francy czy Artema Levina.

Nasz zawodnik miał też już okazję potrenować z Renato Moicano, a więc zawodnikiem, który zawsze robił na nim wielkie wrażenie. Polak nie raz, nie dwa podkreślał, że podczas sparingów to właśnie Brazylijczyk sprawiał mu najwięcej problemów.

Poczynania kudowianina można natomiast śledzić też za pośrednictwem oficjalnego profilu American Top Team na Instagramie. Tam również regularnie pojawiają się migawki z treningów czy też zdjęcia. Tamże chociażby powitano też oficjalnie Mateusza w ATT.Właśnie w mediach społecznościowych ATT pokazano też niedawno migawki, na których widać Mateusza Gamrota. Nasz zawodnik trenował wówczas z Edsonem Barbozą, a na opublikowanym fragmencie sprowadza Brazylijczyka do parteru. Widać jednak, że obaj zawodnicy walczą bardzo luźno.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

W komentarzu do powyższego nagrania kudowianin napisał, że były to treningi techniki.

Niedługo do klubu powrócą natomiast trenerzy Mike Brown i Thiago Alves, a niewykluczone, że także opromieniony fantastycznym sobotnim zwycięstwem z Conorem McGregorem Dustin Poirier, z którym również współpracę niezwykle ceni sobie Mateusza Gamrot.
Nie wiadomo póki co, kiedy Gamer powróci do oktagonu UFC. W zeszłorocznym debiucie przegrał niejednogłośnie z Gurameme Kutateladze. Drugi pojedynek najchętniej stoczyłby 6 marca w ramach gali UFC 259 w Las Vegas, którą uświetni mistrzowska batalia Jana Błachowicza z Israelem Adesanyą.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Całe nagranie, na którym widać też innych zawodników – chociażby byłego mistrza wagi średniej KSW Scotta Askhama – poniżej:

https://www.instagram.com/p/CKMZX4alcRh/

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

2 Comments

 1. czungumangu

  27 stycznia 2021 at 22:02

  Ktoś mówił Gamrrotowi, że Barbosa to już piórkowy i że sparuje on z piórkowymi i kogucimi?

  • oslizglymenadzer

   28 stycznia 2021 at 02:52

   Nie wiem czy kiedyś trenowałeś sporty walki i miałeś okazję spotkać zawodników jednak goście którzy startują w 60kg potrafią w zwykłe dni ważyć ok 80kg. Tak samo jak goście z 66 czy 70. Więc trenują/sparują ze sobą zazwyczaj. Kwestia indywidualna zawodnika ile zbija kg do walki, jednak na co dzień waży dużo więcej i sparuje z gośćmi o podobnych warunkach. Więc, chyba nie uważasz że powinien szukać chłopów walczących TYLKO w jego kategorii do sparingów/robienia techniki…

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply