KSWPolskie MMA

(VIDEO) Podbródki z piekieł! Damian Piwowarczyk ciężko znokautował Łukasza Sudolskiego na KSW 86!

W pojedynku w wadze półciężkiej Damian Piwowarczyk efektownie znokautował Łukasza Sudolskiego kapitalnymi podbródkami w pierwszej rundzie.

Pełne wyniki KSW 86 – tutaj


Rzeźniczo usposobiony Damian Piwowarczyk (7-2) ciężko znokautował w pierwszej rundzie Łukasza Sudolskiego (10-3) podczas gali KSW 86 we Wrocławiu.
Kalkulacji nie było od początku walki. Piwowarczyk dobrze pracował ciosami prostymi, podczas gdy Sudolski rąbał lowkingami na wysokości łydki. Damian skuteczniejszy – naruszył Łukasza srogim sierpem, rzucając go na ogrodzenie. Tam Sudolski zapiął ciasną klamrę, szukając obalenia, ale Piwowarczyk utrzymywał się na nogach. Okolicznościowo wyprowadzał tez krótkie uderzenia i kolana. Minęły dwie minuty walki. Dobre ciosy Damiana w klinczu, ale świetne rozerwanie z ciosami w wykonaniu Łukasza.

W dystansie Sudolski zdzielił Piwowarczyka kolejnym srogim niskim kopnięciem. Ostre wymiany – Sudolski trafił mocniej! Poczuł to Damian! Walka trafiła ponownie w klincz, który Sudolski rozerwał z ciosami. Łukasz rozpuścił uderzenia – i trafił! Wyłapał jednak kontry, po których oddał pole.

Damian poczuł krew i podkręcił tempo. Serią uderzeń zamknął Sudolskiego na ogrodzeniu, gdzie kapitalnie spenetrował gardę rywala potężnym podbródkiem! Weszło czysto! Sudolski okrutnie naruszony! I jeszcze jeden podbródek autorstwa Piwowarczyka! Łukasz osuwa się na deski, nieprzytomny!

Damian Piwowarczyk odniósł tym samym drugie zwycięstwo z rzędu, podczas gdy bilans Łukasza Sudolskiego w KSW wynosi teraz 0-2, co może oznaczać kres jego przygody z polskim gigantem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button