UFC

(VIDEO) Podbródek z piekieł! Uros Medić znokautował Tima Meansa na UFC Vegas!

Toczący trzecią walkę w wadze półśredniej – wcześniej wojował w lekkiej – Uros Medić znokautował Tima Meansa soczystym podbródkiem w pierwszej rundzie.

W pojedynku otwierającym kartę główną gali UFC Fight Nighz w Las Vegas Uros Medic (9-2) fantastycznym podbródkiem znokautował w pierwszej rundzie Tima Meansa (33-16-1).

Amerykanin od początku walki agresywnie poszukiwał obaleń. Wściekle ruszał na Medicia, rozpuszczając ręce i zamykając go na ogrodzeniu, gdzie pracował nad przeniesieniem walki do parteru. Serb świetnie jednak utrzymał się na nogach, także przy drugim podejściu ze strony Amerykanina.

Złapawszy dystans, Medić potraktował szarżującego Meansa potężnym podbródkiem, trafiając idealnie. Amerykanin runął na deski, podczas gdy Serb dzieła zniszczenia dopełnił bombą z góry.

Uros Medić powrócił tym samym na zwycięskie tory po zeszłorocznej porażce z Myktybekiem Orolbaiem. Jego bilans w oktagonie UFC wynosi obecnie 4-2.

Dla 40-letniego już Tima Meansa była to piąta porażka w ostatnich sześciu występach pod sztandarem amerykańskiego potentata.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button