Babilon MMAPolskie MMA

(VIDEO) Piotr Niedzielski znokautował Ivana Vulchina, został mistrzem wagi lekkiej Babilon MMA

Piotr Niedzielski został mistrzem wagi lekkiej organizacji Babilon MMA, nokautując Ivana Vulchina.

W pojedynku wieńczącym galę Babilon MMA 24, która odbyła się w Żyrardowie, powracający do akcji po półtorarocznej przerwie spowodowanej problemami zdrowotnymi Piotr Niedzielski (16-4) znokautował w drugiej rundzie Ivana Vulchina (11-5), sięgając po tytuł mistrzowski kategorii lekkiej.
Pierwsza runda zawodów była bardzo zachowawcza. Obaj zawodnicy walczyli niezwykle ostrożnie, stroniąc od zdecydowanych ataków. Odwrotnie ustawiony Polak starał się zmyłkami zapaśniczymi utorować sobie drogę do mocnego lewego, podczas gdy hasający do boków Ukrainiec polował głównie na okrężne kopnięcie na głowę. Ostrych spięć było jak na lekarstwo.
Wszystko zmieniło się w drugiej rundzie. W jednej z pierwszych akcji Vulchin ładnym krzyżowym sięgnął głowy Niedzielskiego. Udana ta akcja Ukraińca podziałała na Polaka jak płachta na byka. Reprezentant Czerwonego Smoka ruszył do ostrego ataku, kiwką jabem przygotowując sobie mocny lewy – i trafił czysto! Cofający się Vulchin runął na deski, podczas gdy Niedziela doskoczył z ciosami. Sędzia natychmiast przerwał zawody.Dla 30-letniego poznaniaka zwycięstwo z Igorem Vulchinem jest już ósmym z rzędu. Jego bilans pod sztandarem Babilon MMA wynosi 5-0.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button