Bellator

(VIDEO) Piotr Niedzielski skończony w drugiej rundzie przez niepokonanego Khasana Magomedsharipova na gali Bellator 299 w Dublinie!

Piotr Niedzielski wraca z Dublina na tarczy – Polak nie miał nic do powiedzenia we wziętym w zastępstwie starciu z niepokonanym z Khasanem Magomedsharipovem.
Niespodzianki w Dublinie nie stwierdzono. Skazywany na pożarcie Piotr Niedzielski (17-7) przegrał z niepokonanym Khasanem Magomedsharipovem (9-0) podczas gali Bellator 299.
Dagestańczyk rozpoczął od kopnięcia na kolano, poprawiając potem lowkingiem – przestrzelonym – i kopnięciem na korpus. Spróbował zaatakować kopnięciem na głowę, ale Niedzielski zachował czujność. Wymiana bokserska – bez celnych uderzeń.

Khasan spróbował obalenia. Piotr wybronił się, choć został ustawiony plecami na ogrodzeniu. W końcu Magomedsharipov zastawieniem przeniósł walkę do parteru, trafiając do gardy Polaka. Niedzielski starał się unieruchomić przeciwnika. Kilka uderzeń z góry w wykonaniu Magomedsharipova, ale Niedzielski zrzucił go z siebie i walka wróciła na nogi.

W stójce nikt nie forsował tempa. Pojedyncze wymiany. Magomedsharipov czaił się na kontry. Wpadł w Polaka, poszukując obalenia. Zaatakował kolanami z klinczu, ale Niedzielski wydostał się. Piotr spróbował po zerwaniu klinczu lowkinga, ale został przewrócony. Unieruchomił Dagestańczyka w gilotynie – ale niegroźnej. Runda pierwsza dobiegła końca.

Dobry lewy sierp autorstwa polskiego zawodnika na otwarcie drugiej odsłony. Magomedsharipov odpowiedział prostymi, potem dokładając kopnięcia – te na korpus doszły celu. Dobre akcje Khasana.

Polak spróbował kopnięcia, ale Dagestańczyk skontrował, układając Niedzielskiego na plecach na środku klatki. Trafił do gardy naszego zawodnika. Z góry pracował spokojnie i metodycznie, podczas gdy Niedzielski uderzał krótkimi ciosami z pleców. Gdy spróbował gilotyny, Magomedsharipov przeszedł do półgardy. Z czasem Khasan przedarł się do dosiadu.Brat Zabita Magomedsharipova zaatakował trójkątem rękami! Polak próbował się bronić, ale nie dał rady – poddał walkę.

Dla 32-letniego Piotra Niedzielskiego była to trzecia porażka z rzędu. Jego bilans pod sztandarem organizacji Bellator wynosi 1-3. Niewykluczone, że kolejnej szansy już nie dostanie.

22-letni Dagestańczyk wyśrubował swój rekord w amerykańskiej organizacji do 4-0.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

  1. O No Contest w walce Peter Queally vs. Daniele Miceli na Bellatorze
    Hue hue tydzień po KSW i mamy nowy faul nieintencjonalny gdzie ciekawi mnie interpretacja.
    Klatka po klatce: Miceli wyprowadza lowkick, trafia w cofającego się Queally’ego i wytrąca go z równowagi, który zaczyna lecieć na matę. Agresor zaczyna wyprowadzanie soccerkicka na milisekundę zanim zdąży ofiara upaść na tyłek. Nie wiadomo, czy ofiara zacznie wstawać, czy może zachowa rękę na macie i pójdzie po obalenie, czy może będzie chciał przewrócić się na plecy. Moim zdaniem nawet jakby chciał, to by nie zdążył wstać( co się zresztą w taki sposób wydarzyło), więc jak tłumaczyć agresora. Myślał, że kopniak dojdzie zanim tamten wyląduje na macie i złapie go w locie?

    Nie jest tak, że boli mnie decyzja w walce Wikłacz vs Przybysz, tylko niejasne zasady w tym MMA. Obecnie widać, że przesadnie promują ryzykowne zachowania nie wyciągając za nie konsekwencji.

Dodaj komentarz

Back to top button