FENPolskie MMA

(VIDEO) Piotr Kuberski ciężko znokautował Kamila Wojciechowskiego!

Bez zmian na tronie kategorii średniej FEN – w walce wieczoru gali FEN 46 Piotr Kuberski ciężko w pierwszej rundzie znokautował Kamila Wojciechowskiego.
W pojedynku wieńczącym galę FEN 46 w Pile, na szali której znalazł się pas mistrzowski kategorii średniej, Piotr Kuberski (12-1) znokautował Kamila Wojciechowskiego (8-1), po raz drugi broniąc tytuł.
Już w pierwszej akcji Wojciechowski trafił dobrym prawym. Kuberski odpowiedział lowkingiem. Pretendent spróbował sklinczować, ale mistrz dobrze się wybronił. Dobry prawy Kamila, ale Piotr odpowiedział srogim lowkingiem, poprawiając następnie prawym. W wymianach obaj trafili. Kuberski nadal polował na atomowe lowkingi – i trafił. Zainkasował jednak serię ciosów od Wojciechowskiego.

Z czasem jednak odgryzł się dobrym prawym. Kuberski naruszył delikatnie rywala ciosem wyprowadzonym zaraz po frontalu na korpus. Dobra kombinacja autorstwa Wojciechowskiego – na głowę i korpus. Kuberski wywierał presję, starał się ustawić sobie rywala pod mocne uderzenia.

W poczynania Kamila wdawało się coraz więcej niepewności i chaosu. Kuberski coraz częściej dosięgał go ciosami, mocno jednocześnie okopując jego wykroczną nogę. W końcu próbującego uciekać do boku pretendenta naruszył mocnymi podbródkami, kończąc zawody soczystym lewym z dołu! Wojciechowski runął na deski, bez życia!

Piotr Kuberski odniósł tym samym dziewiąte zwycięstwo z rzędu, po raz drugi broniąc tytuł mistrzowski wagi średniej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button