(VIDEO) Pięści i tort poszły w ruch! Zawodnik UFC wdał się w bijatykę na weselu!

Gadzhimurad Antigulov spróbował powetować sobie ostatnie oktagonowe niepowodzenia na weselu, ale nie wszystko ułożyło się po jego myśli.

Nie tylko w oktagonie UFC nie najlepiej wiedzies się ostatnio byłemu mistrzowi wagi półciężkiej ACA Gadzhimuradowi Antigulovowi. 33-latek miło nie będzie wspominał też wesela, na którym gościł w miniony weekend w Dagestanie.

Jak bowiem donosi Sport-Express.ru, Antigulov bawił się na imprezie tak dobrze, iż rozpętał w końcu bijatykę. Wedle doniesień, zawodnik zawitał na wesele z alkoholem, choć była to impreza bezalkoholowa. Kilkukrotnie zwracano mu uwagę, aby nie pił, ale Gadzhimurad w głębokim poważaniu miał prośby ze strony innych gości.

W pewnym momencie Antigulov poprosił na rozmowę jednego z mężczyzn siedzących przy stoliku. Nie wiadomo, o czym obaj rozmawiali. Chwilę później do Antigulova podszedł inny mężczyzna, wyraźnie zdenerwowany. Popchnął zawodnika… i się zaczęło!
Będący już po kilku głębszych Gadzhimurad, niewiele się zastanawiając, odpalił kombinację sierpów, jednym z nich dosięgając śmiałka. Ten wylądował na podłodze, ale szybko zebrał się na nogi, ruszając na otoczonego już wianuszkiem innych uczestników wesela Antigulova. Tym razem oberwał… ciastem w głowę? Nie do końca wiadomo. Wiadomo natomiast, że dokonał błyskawicznej analizy sytuacji i powróciwszy na nogi, postanowił ruszyć w bój z uzbrojeniem – sięgnął mianowicie po stojący na stole tort, niewątpliwie z niecnymi zamiarami. Na swoje nieszczęście zrobił to tak nieporadnie, że tort wylądował na podłodze, a on został z tacą w ręku.

Uwagę przykuwa też kompan wspomnianego powalonego dwukrotnie przez Antigulova mężczyzny. Przez całą awanturę stał spokojnie przy stole, beznamiętnie przyglądając się awanturze.

Antigulov tymczasem szarpał się wściekle z innymi uczestnikami wesela. Do akcji wkroczyły też niewiasty, próbując prawdopodobnie rozdzielić wojujących mężczyzn.

Poniżej nagranie – Antigulov jest na nim widoczny w jasnoniebieskiej koszuli.Dagestańczyk zasilił szeregi UFC w 2016 roku, w glorii rozpędzonego serią dwunastu zwycięstw mistrza wagi półciężkiej ACA. W dwóch pierwszych występach w oktagonie poddał Marcosa Rogerio de Limę oraz Joachima Christensena.

Jednak cztery ostatnie walki skończył na tarczy. Wszystko zaczęło się od nokautu, jaki zafundował mu Ion Cutelaba. Później Dagestańczyk padł pod ciosami Michała Oleksiejczuka, a następnie został poddany przez Paula Craiga. Ostatnio był natomiast widziany w oktagonie UFC w październiku, przegrywając przez nokaut z Maximem Grishinem.
Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply