UFC

(VIDEO) Pięści i butelki poszły w ruch – Paddy Pimblett i Ilia Topuria rzucili się na siebie w hotelu w Londynie

Paddy Pimblett i Ilia Topuria starli się w hotelu przed sobotnią galą UFC Fight Night w Londynie.
W Londynie przed sobotnią galą UFC Fight Night starli się niepałający do siebie sympatią od dłuższego już czasu Ilia Topuria i Paddy Pimblett.

Kamery zarejestrowały moment, gdy obaj zawodnicy rzucili się siebie – a przynajmniej spróbowali – w ruch puszczając pięści i butelki. Żaden cios prawdopodobnie nie doszedł jednak celu. Oficjele UFC i ekipa Gruzina szybko rozdzieliły zwaśnione strony.
– Ostrzegałem cię – napisał po wszystkim w mediach społecznościowych Gruzin. – Tak się kończy, gdy znieważasz mnie i mój kraj! Zobaczyłeś mnie i chciałeś się przywitać, bo obsrałeś gacie… Powinieneś podziękować mojej ekipie, bo gdyby mnie nie odciągnęli, straciłbyś głowę.

Brytyjczyk również zabrał głos w temacie, przedstawiając jednak nieco inną wersję zdarzeń.

– Wyobraź sobie, że rzucasz się na kogoś razem z pięcioma kolegami i nie trafiasz nawet jednym ciosem, a dodatkowo dostajesz butelką w łeb – napisał. – Ty mały pajacu, nie próbuj zgrywać cwaniaka, bo niczego nie zrobiłeś i tylko osrałeś gacie, udając, że twoja ekipa cię zatrzymała. Pizdo.

Spięcia na brytyjsko-gruzińskiej linii zaczęły się ponad roku temu, gdy Paddy Pimblett wojował też medialnie z Guramem Kutateladze. Brytyjczyk nie oszczędził wówczas całego narodu gruzińskiego.W sobotę medialnych swarów niepokonani pod sztandarem UFC Gruzin i Brytyjczyk nie zamienią jednak na czyny w oktagonie, bo obaj zmierzą się z innymi przeciwnikami. Rywalem Paddy’ego Pimbletta będzie Kazula Vargas, a przenoszący się do wagi lekkiej z piórkowej Ilia Topuria pójdzie w tany z Jaiem Herbertem.

Poniżej nagranie z zajścia.
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button